Gluzunova atklāj pārsteidzošo veidu, kā uzzinājusi par vīra slepeno laulību

Sejas.lv
Gluzunova atklāj pārsteidzošo veidu, kā uzzinājusi par vīra slepeno laulību
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Elīna Gluzunova
Elīna Gluzunova Foto: Ekrānuzņēmums

"Ģimene burkā" zvaigzne Elīna Gluzunova sarunā ar bijušajiem šova dalībniekiem Madaru Kiviču un viņas draugu Jāni Sniedzānu, kā arī Katrīni Saulieti, atklāja detaļas par savu un Artjoma kopdzivi.

Kiviča un Sniedzāns prātoja, ka Gluzunovi atgriezušies šovā, lai nosvinētu kāzas. Gluzunova neslēpj, ka vēlas apprecēties, taču joprojām nav atrisināts jautājums par viņas dzīvesbiedra Artjoma iepriekšējo laulību. 

"Es būtu, protams, gribējusi, bet tā šķiršanās lieta neiet vispār raiti un es cenšos vispār nejaukties pa vidu, jo es saprotu, ka trešās valsts pilsone..." saka Gluzunova, kura kopā ar Artjomu ir astoņus gadus.

Tāpat viņa vaļsirdīgi atklāj, ka patiesībā nekad nav vēlējusies, lai bērni dzimst ārlaulībā, taču par vīra pagātni uzzinājusi pavisam savdabīgā veidā. "To, ka Artjoms ir precējies, es uzzināju divas dienas pēc pirmā bērna nākšanas pasaulē," saka Elīna.

Jau ziņots, ka Elīna nekad nav slēpusi, ka viņai ir svarīgi apprecēties, taču mīļotā vīrieša pagātnes dēļ tas šobrīd nav iespējams. Artjoms joprojām juridiski ir precējies ar kādu taizemieti un, lai arī iepriekš ziņoja, ka laulību šķirs, tomēr līdz šim to vēl nav izdarījis. Tāpat Artjoms atzinis, ka nesaprot Elīnas vēlmi apprecēties. "Attiecības no tā nemainās! Ko dod tas papīrs? Labāk dzīvot bez tās visas birokrātijas!" neizpratnē ir Artjoms.

Vairāk uzzini 1188.lv!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu