Skaties un klausies! ⟩ Indygo, Žigats un Lapsene izdod videoklipu dziesmai "Bet tu steidz"

Sejas.lv
Indygo, Žigats un Lapsene izdod videoklipu dziesmai "Bet tu steidz"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Enerģiskais roka trio "Indygo", saspēlējoties un sadziedoties ar Latvijas roka scēnas smagsvariem Māri Žigatu (Pienvedēja Piedzīvojumi) un Lapseni (Artis Dvarionas), beidzot vizualizē "Bet tu steidz"!

Muzikālā kompozīcija pie klausītājiem nokļuva jau vasaras izskaņā, nepiedzīvojot vizuālo papildinājumu, jo koncertu grafiks visām iesaistītajām pusēm, bijis piepildīts un brīvdienas nesakrita.

"Katram savi ieraksti, nāca arī vīrusi, tad vēlēšanas, tad vieni svētki, tad citi... Ikdienai nav miera un brīva mirkļa nekam ārpus tās nerakstītā grafika," iesmej Vaters (Indygo), "bet kaut kāds nosacīts punkts jau šai zibenīgajai idejai par sadziedāšanos bija jāpieliek."

Mūziķi pavadījuši pāris dienas, plus vēl dažas stundas "TRU studio" Pārdaugavā, kur Gata Zaķa virsvadībā arī ierakstījuši "Bet tu steidz". Ieraksts noticis raiti, visi sapratušies no pusvārda, pieredze, kā smej, ņēmusi virsroku.

Pēcāk, Vatera uzrunāts, pie darba ķērās operators un video meistars Oskars Lūsis, kurš ir vairāku Latvijas mūziķu vizuālo risinājumu džedajs. Arī šeit viss jau bija atrisināms ar uzacu kustībām un dažām picas šķēlēm. Un, protams, milzu paldies Elmāram Smilteniekam, ka zibenīgi reaģēja un nevajadzīga ugunsdzēsēju ierašanās tika kancelēta.

"Bet tu steidz" audio atrodams visās lielajās straumēšanas platformās.

Noskaties solīto videoklipu!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu