Ziemassvētku gaidīšanas laikā “Lielajā dzintarā” izskan sen gaidīts Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts ar Andreju Osokinu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Pēc divu gadu pārtraukuma sestdienas, 3. decembra, vakarā Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” Liepājas Simfoniskais orķestris atkal tikās ar pianistu Andreju Osokinu, kopīgi atskaņojot romantisma dižgara Johannesa Brāmsa emocionāli piepildīto Pirmo klavierkoncertu.

Orķestra galvenā diriģenta Gunta Kuzmas vadībā koncertā izskanēja vēl viens romantisma meistardarbs – Brāmsa tuva drauga Antonīna Dvoržāka saules siltuma pielietā Astotā simfonija.

“Šodien, kad cilvēki piedzīvo lielu stresu, bailes un neziņu par nākotni, tieši mūzika iedod to kamertoni, lai dvēsele skanētu kopskaņā ar garu un prātu, lai cilvēkam kļūtu vieglāk,”

vēl nesen intervijā portālā nra.lv teicis izcilais pianists Andrejs Osokins.

Pirms koncerta viņš uzsvēra, ka sirsnīgums ir svarīgākais, interpretējot šo Brāmsa klavierkoncertu, un to šajā vakarā varēja izjust visi klātesošie.

Tuvākie koncerti Liepājas Simfoniskā orķestra muzicēšanas kalendārā ir Vecgada koncertu programma, kas 28. un 30. decembrī skanēs Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, bet 29. decembrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Gunta Kuzmas vadībā kopā ar dziedātāju Beāti Zviedri orķestris klausītājus aizvedīs muzikālā ceļojumā simfodžeza pasaulē ar Brodvejas mūziklu atbalsīm.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu