Liene Ušakova atsauc atmiņā jezgu ap "placentas dzeršanu"

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Pēc tam, kad dziedātāja un influencere Liene Ušakova 2013. gadā kļuva par māmiņu, viņa sacēla kājās sabiedrību, dzerot placentas smūtiju. Viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", Liene atskatījās uz notikušo.

Tolaik Ušakova sociālajos tīklos demonstrēja, ka gāja ārzemju zvaigžņu pēdās, izmantojot placentu pārtikā, kas izraisīja plašu sabiedrības rezonansi.

Atsaucot atmiņā 2013. gadu, Lienei tika uzdots jautājums, kā viņa placentu izmantojusi. "Pati visu izmantoju, bet tajā laikā bērniņu baroju ar krūti, līdz ar to visas labās lietas: barības vielas, vitamīnus, ko uzņēmu es, uzņēma arī bērns," tā Ušakova.

Viņa atzīmēja, ka placentu var pārvērst par homeopātiskiem graudiņiem, ko vēlāk izmantot ikdienas lietošanā. Viņa gan toreiz to izmantoja, gatavojot smūtijus.

Neilgi pēc dzemdībām pie Lienes viesojās arī raidījums "Māmiņu klubs", un arī raidījuma vadītāja nomalkoja kokteili no Lienes placentas.

Kā izrādās, Ušakovas elks tolaik bija amerikāņu šovbiznesa zvaigzne Kima Kardašjana, kas savu placentu kā ēdienu pasniedza visai savai ģimenei, lai visi iegūtu mazu daļu no jaunības eliksīra.

Kā zināms, Ušakovas dēls nāca pasaulē 2013. gada septembrī, un tai pat gada novembrī viņa apprecējās ar viņa tēvu Aleksandru Ušakovu. Abu laulība gan cieta neveiksmi un nu raidījumā viņa atklāja arī to, kāds bijis tam iemesls. "Neviena šķiršanās, protams, nav patīkama," raidījumā sacīja Ušakova.

Viņa norādīja, ka bija jāpaiet gadiem, taču nu abiem ir labas savstarpējās attiecības. "Ir pāris reizes gadā, kad mēs varam kopā visi sanākt, apskauties, paēst vakariņas un ir šī te ģimenes sajūta. Bērns redz, ka vecāki, lai arī nav kopā 24/7, var viens otru apskaut un sabučoties, un viss ir kārtībā," tā Ušakova.

Sākotnēji abu starpā bijis atsaluma laiks, bijušie pat nesarunājas. "Sākumā man likās, ka otram cilvēkam ļoti sāpēja, es to zinu un man arī nav viegli, man arī ir sirds! Es nevienā brīdī neesmu gribējusi kādam nodarīt pāri, bet tanī pat laikā būt ar kādu kopā, zinot, ka tu vari būt laimīgs citās attiecībās..." šķiršanās iemeslus komentēja Ušakova.

Ušakova atklāj, ka tieši viņa bijusi tā, kas pārtraukusi attiecības, un arīdzan bijusi tā, kura spērusi soli pretim un lūgusi piedošanu.

Vairāk skaties 1188.lv.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu