VIDEO ⟩ “Imagine Dragons” ierakstījuši paziņojumu Ukrainas aviokompānijas lidmašīnas pasažieriem

TVNET
“Imagine Dragons” ierakstījuši paziņojumu Ukrainas aviokompānijas lidmašīnas pasažieriem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AP/Scanpix

Ukrainas prezidenta dibinātā līdzekļu vākšanas iniciatīva UNITED24 kopā ar tās vēstniekiem, grupu “Imagine Dragons”, un Ukrainas aviokompāniju “SkyUp Airlines” aicina ziedot Ukrainā nepieciešamajai medicīniskajai palīdzībai. Populārā grupa ierakstījusi paziņojumu, kas dzirdams īpaša krāsojuma lidmašīnā uzreiz pēc drošības instrukcijas.

Kopš novembra lidojumus 10 valstīs, tostarp Latvijā, veic Ukrainas aviokompānijas “SkyUp Airlines” lidmašīna ar īpašu UNITED24 krāsojumu, lai atgādinātu pasaulei par Ukrainu un tai nepieciešamo atbalstu. Kopumā kopš novembra lidmašīna veikusi 43 lidojumus uz 14 lidostām 10 valstīs: Latvijā, Igaunijā, Francijā, Zviedrijā, Portugālē, Polijā, Rumānijā, Moldovā, Ēģiptē un Tunisijā, kopumā pārvadājot ap 9000 cilvēku.

Ziedot Ukrainas aizstāvjiem nepieciešamajai medicīniskajai palīdzībai var tiešsaistē: https://donorbox.org/skyup.

Jaroslava Gresa, UNITED24 koordinatore, stāsta: “”Imagine Dragons” kļuva par UNITED24 vēstniekiem pagājušā gada jūlijā. Kopš tā laika viņi pastāvīgi ir atbalstījuši projektus un ziedojumu vākšanu, lai palīdzētu Ukrainai - piedaloties koncertā Ukrainas Neatkarības dienā, palīdzējuši savākt līdzekļus ātrās palīdzības auto iegādei, tagad - ierakstot paziņojumu SkyUp pasažieriem. Mēs esam ļoti pateicīgi par šo atbalstu un ticam, ka kādu dienu grupa ierakstīts vēl vienu īpašu paziņojumu, ko dzirdēs pasažieri pirmajā reisā uz Kijivu.”

“Imagine Dragons” ne tikai uzrunā “SkyUp” lidmašīnas pasažierus, bet arī izlozēs divas biļetes kādam no ziedotājiem uz kādu no grupas koncertiem.

Marianna Grigoraša, “SkyUp Airlines” mārketinga direktore iepazīstina: “SkyUp atbalsta iniciatīvas, lai palīdzētu mūsu dzimtenei un lai to attīstītu. Mēs esam lepni pievienoties UNITED24 projektam, kas apvieno pasaules viedokļu līderus Ukrainas atbalstam. Kā Ukrainas uzņēmums, kas veic pasažieru pārvadājumus Eiropā, mēs ticam Ukrainas uzvarai. Mēs arī ticam, ka lielākais Imagine Dragons koncerts drīz notiks Kijivā un mēs atkal atvērsim mūsu valsti visai pasaulei.”

Foto: Publicitātes foto

“United24” ir Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska atklāta iniciatīva - kolektīvā finansēšanas platforma Ukrainas atbalstam. Astoņu mēnešu darbības laikā UNITED24 ir savācis vairāk nekā 238 miljonus eiro no 110 pasaules valstīm.

“SkyUp Airlines” ir vienīgā Ukrainas lidsabiedrība, kas turpina darbību kara laikā. Aviosabiedrība izpilda Ukrainas tūroperatora “Join UP!” organizēto ceļojumu lidojumus no septiņām valstīm, kurās strādā tūroperators: Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Rumānijā, Moldovā un Kazahstānā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu