Bejonsē nokavē "Grammy" balvas saņemšanas brīdi pavisam cilvēcīga iemesla dēļ

Sejas.lv
Bejonsē nokavē "Grammy" balvas saņemšanas brīdi pavisam cilvēcīga iemesla dēļ
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Bejonsē (Beyonce)
Bejonsē (Beyonce) Foto: Reuters/ScanPix

Svētdien, 5. februārī, Losandželosā tika pasniegtas prestižās "Grammy" balvas. Amerikāņu dziedātāja Bejonsē (Beyonce) kļuva par visu laiku titulētāko "Grammy" balvu īpašnieci, taču svinīgo brīdi nokavēja. 

Bejonsē neieradās saņemt savu pirmo no četrām godalgām pavisam cilvēcīga iemesla dēļ - viņa tajā brīdī atradās sastrēgumā. 

Pēc tam, kad viņas dziesma "Cuff It" saņēma balvu kā labākā R&B dziesma, to uz skatuves pieņēma producenti "The Dream" un Nīls Rodžerss.

Vakara vadītājs, komiķis Trevors Noa steidza paskaidrot, ka Bejonsē esot ceļā uz pasākumu. "Nopietni, Bejonsē drīz būs klāt. Pozitīvā puse "Grammy" ceremonijas rīkošanai Losandželosā ir tāda, ka šeit var būt ikviens, savukārt negatīvā puse ir satiksme," paskaidroja Noa, neskatoties uz to, ka ceremonija bija sākusies jau pirms pusstundas. 

Jau ziņots, ka Bejonsē saņēma četras balvas, līdz ar to viņa ieguvusi jau 32 "Grammy" un pārspējusi viena mākslinieka karjeras laikā saņemto "Grammy" balvu skaita rekordu. Tas līdz šim piederēja 1997. gadā mūžībā aizgājušajam klasiskās mūzikas diriģentam Džordžam Šolti.

Šogad Bejonsē albums "Renaissance" atzīts par labāko deju un elektroniskās mūzikas albumu, un ar "Grammy" tika godalgotas trīs šī albuma dziesmas: "Cuff It" kā labākā R&B dziesma, "Plastic off the Sofa" kā labākais tradicionālais R&B izpildījums un "Break My Soul" kā labākais deju un elektroniskās mūzikas ieraksts.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu