"Nespējam aptvert!" "Sudden Lights" komentē savu uzvaru "Supernovā"

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
"Supernovas 2023" fināls
"Supernovas 2023" fināls Foto: LTV/Lauris Vīksne

Sestdien, 11. februārī, tika noskaidrots, ka Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā pārstāvēs grupa "Sudden Lights". Nu apvienība komentējusi savu uzvaru nacionālajā atlasē. 

Grupa vietnē "Instagram" dalījusies ar foto no nacionālās atlases fināla, konkursa "Supernova", kā arī publiskojusi ierakstu, vēstot: "Vēl nespējam aptvert, bet tas ir noticis! "Aijā" skanēs uz lielās "Eirovīzijas" skatuves! Vārdos neizsakāms PALDIES jums par atbalstu! Paldies ikkatram, kurš atdeva savu balsi, sūtīja vēstules un vienkārši ticēja! Mēs to jutām un jūtam joprojām! PALDIES lieliskajai komandai, bez kuras atbalsta un degsmes šis sapnis nebūtu īstenojams! Viss vēl ir priekšā! Jūtam lielu atbildību, kas mijas ar neizsakāmu prieku un pateicību, bet, Liverpūle, mēs esam gatavi!" 

“Supernovas” uzvarētājs konkursa finālā tika noteikts skatītāju zvanu un īsziņu balsojuma un žūrijas balsojuma kopvērtējumā. Detalizētus rezultātus, norādot žūrijas piešķirtās vietas un skatītāju balsojuma rezultātus, Latvijas Televīzija publicēs drīzumā. Drošības apsvērumu dēļ arī šogad žūrijas pārstāvju vārdus atklās tikai pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa maijā.

Foto: "Supernovas 2023" fināls

“Supernovas” finālā 2. vietā ierindojās Patrisha, 3. vietu ieņēma grupa “24. Avēnija”, 4. – Markus Riva, 5. – AVÉI, 6. – RAUM, 7. – Toms Kalderauskis, 8. – Alise Haijima, 9. – Artūrs Hatti, 10. – Luīze.

67. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Latvijas dziesma izskanēs pirmajā pusfinālā 9. maijā. Tajā piedalīsies arī Serbija, Zviedrija, Īrija, Moldova, Šveice, Norvēģija, Izraēla, Portugāle, Nīderlande, Horvātija, Somija, Azerbaidžāna, Malta un Čehija. Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 11. maijā, fināls – 13. maijā.

“Sudden Lights” pašu rakstītajā mūzikā dominē poproka stilistika, kas papildināta ar nedaudz alternatīvu noskaņu. Kopš dibināšanas grupa ir izdevusi trīs albumus – “Priekšpilsētas” (2017), “Vislabāk ir tur, kur manis nav” (2019) un “Miljards vasaru” (2022). 2022. gadu grupa aizvadīja aktīvā koncertdzīvē – uzstājās lielākajos Latvijas festivālos un devās koncerttūrē. Aizsāktas arī jaunas muzikālas sadarbības ar reperi Zeļģi un noslēpumaino ZeBreni.

Eirovīzijas finālā 2022. gada 14. maijā uzvarēja Ukrainas pārstāvji “Kalush Orchestra” ar dziesmu “Стефанія”, tomēr Eiropas Raidsabiedrību savienība (EBU) lēma 2023. gada konkursa rīkošanu Ukrainas vārdā uzticēt Lielbritānijai.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu