FOTO ⟩ Šovā "Balss maskā" atmaskots otrais dalībnieks

Sejas.lv
Šovā "Balss maskā" atmaskots otrais dalībnieks
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Svētdien, 5. martā, kanāla TV3 skatītāji piedzīvoja šova “Balss maskā” otro epizodi, iepazīstoties ar sešām jaunām maskām – Sniegpārslu, Vienradzi, Rudzupuķi, Laimes lāci, Torti un Briedi. Arī šajā reizē dalībnieki savā repertuārā bija iekļāvuši dziesmu, kurai nav iespējams nedziedāt līdzi. Vakara noslēgumā detektīvi vienojās, ka maska kritīs Tortei.

Šova otrajā epizodē tika atmaskota šova smagākā maska – Torte, kas sver vairāk nekā 20 kilogramus. Zem tās slēpās skandalozais bokseris Kristaps Zutis, kurš dziedāja grupas “Jumprava” dziesmu “Peldētājs”.

Pēc dziesmas izpildījuma detektīvi minēja, ka zem maskas varētu slēpties kāds no sporta pasaules. Detektīvu minējumu starpā bija "Ghetto Games" līderis Raimonds Elbakjans, kuru zem maskas bija saskatījuši Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics, Krivenchy uzskatīja, ka zem maskas slēpjas svarcēlāja Rebeka Ibrahima, savukārt Baiba Sipeniece-Gavare Tortes balss tembrā bija saklausījusi grupas “Musiqq” dalībnieku Emīlu Balceri.

Pirms Tortes uzstāšanās, klausoties sagatavotos pavedienus, detektīvi uzreiz pievērsa uzmanību Tortes balsij un runas stilam, taču atzina, ka dotie pavedieni nav ļāvuši “atkost”, kurš īsti slēpjas zem maskas. Arī maskas lielie apjomi, kas atsedza vien daļu roku un kāju, nav ļāvuši saprast, kas varētu būt paslēpies zem maskas.

Pēc maskas noņemšanas Krivenchy atzina, ka viņa pirmais minējums, ko viņš noguldīja minējumu seifā bija Kristaps Zutis, taču esot pārējos detektīvus tinis ap pirkstu ar saviem komentāriem. Savukārt Zutis teica, ka diez vai kādreiz spēs Krivenchy piedot, jo viņš, paziņojot, kurai maskai šovs būs jāpamet, esot pateicis, ka Torte zaudējusi Briedim (Torte un Briedis abi sacentās savstarpējā duelī uz skatuves).

Jautāts, kādas dziesmas būtu izpildījis turpmākajos raidījumos, ja dalību šovā būtu turpinājis, Zutis atklāja, ka fināla dziesma noteikti būtu bijusi rolanda če & xantikvariāta dziesma “TORT”, citādi nemaz nebūtu piedalījies šovā. Bet kā nākamo bija paredzējis dziedāt Ozola dziesmu “Stils”.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu