Noklausies! ⟩ Samanta Tīna izdod jaunu dziesmu “Atdevu visu tev” ar dziļu vēstījumu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Artūrs Martinovs

Otrdien, 4. aprīlī, jaunu dziesmu “Atdevu visu tev” no topošā albuma un tās videoklipu klausītāju vērtējumam nodod dziedātāja Samanta Tīna, aicinot ikvienu ieklausīties sevī, nebaidīties uzdrīkstēties un prast izkāpt no savas tik ierastās komforta zonas, aiz kuras robežām paveras jauns sevis apzināšanās dzīves posms.

“Ikviena cilvēka dzīvē reiz pienāk tāds mirklis, kad, iepriekš pat nepamanot un neapzinoties, nāk atklāsme, ka visa dzīve līdz šim ir ziedota kam vienam, tādējādi pazaudējot pašam sevi, aizmirstot par savām vajadzībām, savu personību, mērķiem, nākotnes plāniem. Visam ir sākums un arī beigas, to ir jāspēj pieņemt. Ir jāiemācās pateikties par gūtajām mācībām, par pieredzi – arī slikto, bet jāciena sevi un jādodas no tā prom, jādodas tālāk, lai dzīvotu pilnvērtīgu, laimīgu dzīvi, mīlot un cienot pašam sevi.

Ne vienmēr ir jābūt skaidram plānam par to, ko tagad iesākt. Dievs nekad nav vēlējies, lai mēs dzīvotu nelaimīgi, taču tikai mūsu pašu spēkos ir katram savā dzīvē apzināties savu vērtību, piecelties un pieņemt lēmumu rīkoties.

Mums pašiem ir jāsper pirmais solis ārā no ieraduma, no apātijas, un tālāk Dievs visu sakārtos. Nebaidies! Celies un rīkojies,” dziesmas vēstījumu izklāsta Samanta, aicinot ikvienu ieklausīties savā sirdī un savās patiesajās vēlmēs, savā būtībā.

Dziesmas “Atdevu visu tev” autori ir apvienība “Highkey Music” no Lielbritānijas, bet singlu latviešu valodā atdzejojusi Aminata Savadogo.

“Atdevu visu tev” tapis arī dziesmas spēcīgo vēstījumu vizualizējošs videoklips, kas filmēts Abgunstes muižā, par ko Samanta ir no sirds pateicīga tās saimniekiem.

Aizkadru foto no videoklipa uzņemšanas

“Manuprāt, šī ir viena no skaistākajām, omulīgākajām muižām Latvijā, kas apveltīta ar brīnišķīgu auru. Liels paldies arī Latvijas retro “Porsche” klubam, kuri mums atrada auto saimnieku Ingu, kurš piedalījās filmēšanā ar savu 1999. gada “Porsche 911 Carrera4”. Viņš piekrita piedalīties un visu dienu bija ar mums filmēšanas laukumā. Kā izrādījās, es biju otrais cilvēks, kurš vispār braucis ar šo automašīnu. Tas bija liels piedzīvojums. Kāpēc es vēlējos retro? Tāpēc, ka tas iedod un simbolizē briedumu – spēt pielikt punktu un sākt kaut ko no jauna, apzināties sevi. Mirkli, kad tu spēj no tā visa piecelties, izrauties un aiziet. Tu iekāp retro “Porsche”, kas ir teju klasika, un doties nezināmajā,” skaidro Samanta.

Videoklipa idejas autore ir pati Samanta Tīna, bet operators – Jānis Dunkurs no “Colortime”. Samanta saka lielu paldies arī “Jaunajai Teikai” un īpaši Vitoldam!

Noskaties videoklipu!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu