“Prāta Vētras” vienīgo lielkoncertu Liepājā iesildīs Būū

TVNET
Foto: Publicitātes foto

22. jūlijā Liepājas stadionā “Daugava” notiks grupas “Prāta Vētra” koncerttūres “Gads bez kalendāra” kulminācijas koncerts. Grupas vienīgajā šīsvasaras koncertā Latvijā uz skatuves kāps arī dziedātāja un mūzikas autore Būū.

Būū ar oriģinālu un svaigu rokrakstu praktizē gan popa, gan hip-hopa žanru un jau paguvusi iekarot klausītāju sirdis ar savu debijas ierakstu “Albūūms”. 2022. gadā Būū bija četrkārt nominēta Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” un plūca uzvarētājas laurus divās nozīmīgās kategorijās - “Gada debija” un “Gada dziesma”.

Foto: Publicitātes foto

“Prātnieks” Renārs Kaupers jauno kolēģi vērtē šādi: “Būū nešaubīgi ir viena no spilgtākajām šī laika jaunajām Latvijas mūziķēm, ar apbrīnojamu talantu gan melodiju, gan tekstu rakstīšanā. Jau kādu laiku mēģinām noķert ideju kopējai dziesmai. Kas zina, varbūt tieši uz Liepājas koncertu tas arī izdosies!” Pati Būū atzīst: “Joprojām spilgti atceros sajūtas, kā tas bija - bērnam aizbraukt uz "Lielo koncertu" un pēc tam nedēļām ilgi sapņot par skatuvi. Manai ģimenei nebija iespēju ceļot uz ārzemēm un pieredzēt pasaules līmeņa arēnu šovus, taču tā enerģija un iedvesma, ko es sasmēlos tepat “Prāta Vētras” koncertos, ir bijusi kā saknītes meitenes sapnim par mūziku un lielo skatuvi. Ir neaprakstāmi skaisti apzināties cēloņsakarības manām mākslinieces gaitām un sastrādāties ar pašiem iedvesmas vaininiekiem. Esmu pagodināta un ar nepacietību gatavojos Liepājai.”

Šovasar atkalsatikšanās Liepājas stadionā solās būt ne mazāk grandioza un saviļņojoša kā pieredzēts koncertos “7 soļi svaiga gaisa” un “Skārda bungu tūre”. “Prāta Vētras” koncertā Liepājā būs dzirdami arī hiti no jaunā minialbuma “Pagalmi”, un grupa sola, ka gaidāmas arī kopdziesmas ar grupas draugu, mūziķu piedalīšanos.

“Prāta Vētra” menedžments sola tuvāko nedēļu laikā atklāt vēl vairākas iespējas, kā veiksmīgi nokļūt uz un no koncerta Liepājā. Biļetes pieejamas mājaslapā Ekase.lv, tirdzniecības centra “Spice” informācijas centrā un Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” kasē.

Nepalaid garām!

Uz augšu