Arī Nacionālajam teātrim ir ko teikt JRT un Dailes drāmas sakarā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Par šā brīža apspriestāko jezgu kļuvusi Jaunā Rīgas teātra (JRT) mākslinieciskā vadītāja, režisora Alvja Hermaņa publiskā vēršanās pie Dailes teātra vadības par jauno aktieru pārvilināšanu un pārpirkšanu. Uz notikušo asprātīgā veidā reaģējis arī Latvijas Nacionālais teātris. 

Nacionālais teātris vietnē "Twitter" iesaistījies diskusijā par notiekošo. Uz kāda lietotāja komentāru "gaidām uznākam uz skatuves Nacionālo teātri" tas atbildējis ar video no lugas "Skroderdienas Silmačos". 

"Skroderu dienas, raibraibās dienas..." teikts video aprakstā.

Jau ziņots, ka Hermanis savā “Instagram” kontā brīdina par iespējamo tiesvedību pret Dailes teātra direktoru Juri Žagaru un māksliniecisko vadītāju, režisoru Viesturu Kairišu: “Lielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai. Šoreiz prasītāji būs JRT, Valmieras un Liepājas teātris, kuru nupat izglītību ieguvušos jaunos aktierus-studentus viņi šobrīd brutāli pārpērk. Šobrīd uzrunāti, cik zināms, kopā jau vismaz 12 jaunie aktieri.”

Reaģējot uz Hermaņa pausto, Dailes teātris nāca klajā ar oficiālu paziņojumu, kas publiskots "Facebook". Tajā teātris skaidro, ka patlaban tam ir četras brīvas aktieru štata vietas un ar darba piedāvājumu Dailes teātrī ir uzrunāti nevis divpadsmit, bet trīs konkrēti jaunie aktieri un viens vidējās paaudzes aktieris.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu