“Rīgas Festivālu” noslēgs Raimonds Pauls un Andris Keišs

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Maestro Raimonds Pauls un aktieris Andris Keišs uzstājas svinīgajā Triju Zvaigžņu ordeņu pasniegšanas ceremonijā Rīgas pilī.
Maestro Raimonds Pauls un aktieris Andris Keišs uzstājas svinīgajā Triju Zvaigžņu ordeņu pasniegšanas ceremonijā Rīgas pilī. Foto: Edijs Pālens/LETA

Maestro Raimonds Pauls un Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs ar krāšņu un asprātīgu programmu 21. jūnijā Dzintaru koncertzālē noslēgs vērienīgo “Rīgas festivālu”. Koncertā skanēs Raimonda Paula oriģinālkompozīcijas un pasaules džeza mūzikas klasika. Raimondu Paulu un Andri Keišu koncertā pavadīs Latvijas Radio bigbends, maestro dziesmas izpildīs talantīgā dziedātāja Paula Saija.

Par koncertu stāsta Latvijas Radio bigbenda mākslinieciskais vadītājs Kārlis Vanags: “Klausītājiem būs iespēja baudīt maestro Raimonda Paula ļoti dažādo komponista rokrakstu, tostarp koncertprogrammai pievienojot vēl citu mākslas žanru –

kopā ar aktieri Andri Keišu tiks veidotas komiskas parodijas par Latvijā populārām personībām – kādas Kurzemes pilsētas mēru, izbijušu prezidentu un citām.

Izpildīsim kompozīcijas no vairākām maestro Raimonda Paula dziesmu programmām, piemēram, “Jaunās latviešu džeza dziesmas”, kā arī pavisam nesen komponētas dziesmas ar Jāņa Petera vārdiem; nedaudz senāk komponētas, bet mazāk skanējušas dziesmas ar Vizmas Belševicas vārdiem. Dziedās jaunā, talantīgā dziedātāja Paula Saija. Visa mūzika, protams, ietērpta košās Latvijas Radio bigbenda muzikālajās krāsās.”

Raimonds Pauls ir viena no nozīmīgākajām latviešu kultūras personībām – šo unikālo, enerģijas, izdomas un iedvesmas pilno mākslinieku apbrīno, apjūsmo un mīl ne tikai Latvijā, bet arī tālu aiz tās robežām. Savā bagātajā un ilgajā skatuves dzīvē Raimonds Pauls koncertējis kopā ar leģendārām personībām un estrādes mūzikas zvaigznēm, un viņu balsīm sakomponējis darbus, kurus ar lepnumu dēvējam par latviešu populārās mūzikas klasiku.

Foto: Publicitātes foto

Jau vairākus gadus radoša draudzība viņu vieno arīdzan ar Andri Keišu – vienu no spilgtākajiem un daudzpusīgākajiem latviešu aktieriem. Programmā “Raimonds Pauls un Andris Keišs. Satikšanās” skanēs maestro oriģinālkompozīcijas un pasaules džeza klasika.

Čelliste Guna Šnē. 
Čelliste Guna Šnē. Foto: Rīgas dome

Vēl šajā nedēļā “Rīgas Festivāla” koncertprogrammā “Čellu mūzikas šarms” uzstāsies astoņi talantīgi čellisti: Guna Šnē, Māra Botmane, Klāvs Jankevics, Kārlis Klotiņš, Madara Norbūte, Elīza Petrenko, Antons Trocjuks, Dace Zālīte-Zilberte. 15. jūnija vakarā Spīķeru koncertzālē skanēs Maksa Bruha, Gabriela Forē, Dāvida Popera, Morisa Ravela, Štefana Šradera, Svantes Henrisona, Džovanni Solima mūzika.

Biļetes ir iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes“ kasēs un internetā. Papildu informācija festivāla mājas lapā.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu