Nenokavē! Saulkrastu ostas svētku ietvaros norisināsies saulrieta vakari ar ievērības cienīgiem muzikāliem pārsteigumiem

TVNET
Bonijs Fīldss
Bonijs Fīldss Foto: publicitātes.

Jau otro gadu Zvejniekciemā norisināsies Ostas svētki ar īpašu muzikālu dienas un vakara programmu. Šogad tie notiks 12. un 13. augustā ar starptautisku un pašmāju mūziķu dalību. Klausītāji tiek aicināti uz lieliskiem muzikāliem vakariem brīnišķīgā vietā – industriālā vidē jūras krastā, Skultes ostā. 12. augustā klausītājiem būs unikāla iespēja baudīt blūza, fanka un soula ritmus leģendārā blūzmeņa Boney Fields (Amerika), David Rotundo(Kanāda), Emiliano Juarez (Meksika) un viņu pavadošo mūziķu izpildījumā, savukārt 13. augustā skanēs Pasaules kinomūzika – uz skatuves kāps Latvijā populāri mūziķi, kurus pavadīs simfoniskā orķestra trupa un pavadošā ritma grupa.

12. augustā - blūza, fanka un soula ritmi

12. augustā klausītājus priecēs mūzika blūza, fanka un soula ritmos. Skultes ostas teritorijā uz skatuves kāps leģendāri blūza – fanka – soula mūziķi. Pasākuma galvenais vaininieks ir amerikāņu dziedātājs, trompetists un šovmenis Bonijs Fīldss (Boney Fields) no Čikāgas, kurš augustā viesojas koncertturnejā Latvijā vairākās pilsētās. Mūziķis kopā ar pavadošo grupu atskaņos savus populārākos hitus, kā arī skaņdarbus no topošā studijas albuma "Just Give Me Some Mo", kas iznāks šī gada septembrī.

Savā mūzikā Fīldss meistarīgi apvieno melanholiskus blūza un enerģiskus fanka ritmus, kas liek publikai dzīvot līdzi, celties kājās un dejot. Koncerta apmeklētāji dzirdēs mūziķa visu laiku lielākos hitus, skaņdarbus no pēdējā studijas albuma "Bump City", kā arī sniegs Latvijas klausītājiem iespēju pirmajiem dzirdēt mūziku no vēl topošā albuma. Uz skatuves viņam pievienosies spēcīga Latvijas mūzikas profesionāļu komanda “Blues Mastery Band” (LV) – ģitārists Jānis Kalniņš, basists Mārcis Kalniņš, taustiņinstrumentālists Atis Andersons un bundzinieks Raitis Kalniņš.

"Īsta mūzika īstu mūziķu izpildījumā," tā savulaik Fīlda muzicēšanu kodolīgi raksturojis pasaulslavenais amerikāņu mūziķis Prinss.

Tāpat kā Prinss, Bonijs Fīldss dzimis, lai būtu uz skatuves. “Nekas nevar pārspēt sajūtas, ko gūstu, esot publikas priekšā, radot mūziku kopā ar grupu,” saka mākslinieks.

Bonijs Fīldss rada mūziku, ceļojot pa visu pasauli un piedaloties tādos prestižos festivālos kā "Jazz à Vienne", "Jazz in Marciac", "Madajazzcar", "Tabarka Jazz Festival" un citos.

Neliels ieskats repertuārā:

Klausītājus iesildīs blūzmeņi – Deivids Rotundo (David Rotundo), kurš ir viens no elites blūza mūziķiem Kanādā, un viens no labākajiem meksikāņu blūza un soula ģitāristiem – Emiliano Huarezs kopā ar pavadošo grupu.

13. augustā – pasaules kinomūzika

"Pasaules kino mūzikā ir daudz izcilu kompozīciju, kuras ir visiem zināmas, taču nepelnīti atstātas novārtā un tiek atskaņotas par maz. Koncertā apmeklētājiem būs iespēja kopā ar Latvijā iemīļotiem mūziķiem atcerēties visu laiku labākās kinodziesmas un kopā sagaidīt saulrietu," norāda pasākuma režisors un producents Ingus Leontjevs.

Koncertā skanēs pasaules kinomūzikas izlase, tostarp tādas kompozīcijas kā Moon River (Breakfast at Tiffany's), Eye Of The Tiger (Survivor), Time of My life (Dirty Dancing), Ghostbusters, I’m Believer (Šreks), Narvas (Matrix), Golden Eye un citas.

Vakara gaitā uzstāsies solisti - Ralfs Eilands, Daumants Kalniņš, Ginta Krievkalna, Jānis Buķelis, Ivo Grīsliņš, Grēta Grantiņa, Elīna Ose, kā arī solistu grupa no Saulkrastu kora Anima diriģentes Lauras Leontjevas vadībā. Solistus pavadīs simfoniskā orķestra trupa un pavadošā ritma grupa – Kristaps Krievkalns - taustiņi, Armands Treilihs - basģitāra, Ēriks Upenieks – ģitāra un Miķelis Vīte - bungas.

Kino maģijā ievedīs un ar interesantiem faktiem par filmām dalīsies pasākuma konferansjē – vienmēr šarmantais un harismātiskais aktieris Andris Keišs.

Foto: publicitātes.

Biļetes uz abiem muzikālajiem vakariem iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs internetā.

Nepalaid garām!

Uz augšu