Chris Noah debitē ar mūziku dzimtajā valodā

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

Mūziķis Chris Noah, kurš līdz šim rakstījis un izpildījis dziesmas tikai angļu valodā un klausītājiem zināms ar tādiem radiohitiem kā “Sunboy” un “Take a Minute”, nodod publikas vērtējumam savu pirmo dziesmu latviešu valodā. “Cik tālu vēl?” ir mākslinieka debija astoņdesmito gadu poproka stilā un vēsta par cilvēku savstarpējām attiecībām un ilgām. Līdz ar dziesmas iznākšanu Chris Noah aicina arī uz savu pirmo solokoncertu 28. septembrī kultūrvietā “Tu jau zini Kur”, Rīgā, Tallinas ielas kvartālā.

Chris Noah atzīst: “Ar dziesmu negāja tik gludi kā gribētos, tas bija izaicinājums - domāju, ka rakstīt vārdus latviešu valodā būs vieglāk. Vēlējos pateikt kaut ko sev svarīgu un īstu, vienlaicīgi izvairoties no klišejām. Varu apgalvot, ka šī nav pēdējā dziesma latviešu valodā.”

Dziesmas noskaņa atgādina aizgājušo vasaru un stāsta par piedzīvoto: “Tas ir par ikvienu no mums. Par sarežģītām attiecībām, par ilgām pēc kāda, ar ko kopā aizmirst apkārt notiekošo, par draudzību, mīlestību un cerībām. Veltījums visiem, kuri ilgojas,” turpina mūziķis.

Foto: Publicitātes foto

Chris Noah ir vienīgais Latvijas jaunais mūziķis, kuram šobrīd ir aktīva sadarbība ar ierakstu kompāniju Sony Music Entertainment. Arī dziesma “Cik tālu vēl?” laista klajā Sony paspārnē, kopradot to ar britu producentu Kristoferu Harisu (Kristofer Harris) un mūziķiem Mārci Jukumsonu-Jukumnieku, Jēkabu Zemzari, Kristīni Prauliņu, Dāvi Jurku, Keitiju Eizenbardi un Kasparu Vizuli.

Foto: Publicitātes foto

Solokoncertā 28. septembrī kultūrtelpā “Tu jau zini Kur”, kas atrodas Tallinas kvartālā, būs dzirdami gan Chris Noah populārākie skaņdarbi ("Sunboy", "Only yours", "Spark", "Fall Through"), gan melodijas, kas radio stacijās dzirdamas retāk. Tāpat klausītājiem būs iespēja novērtēt mākslinieka daiļradē ko pavisam nebijušu.

“Šis ir īpašs brīdis manā karjerā, kuru vēlos nosvinēt draugu lokā. Piedzīvots daudz skaista un vēl daudz vairāk priekšā, tāpēc aicinu uz mirkli apstāties, izbaudīt mirkli un skaistā rudens pievakarē pabūt kopā. Šogad esmu aktīvi strādājis pie jauna materiāla radīšanas un nevaru sagaidīt, kad varēšu ar jaunumiem iepazīstināt arī klausītājus,”

stāsta Chris Noah. Biļetes uz 28. septembra koncertu pieejamas eKase.lv.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu