FOTO ⟩ Šova "X Faktors" otrā atlase ir klāt! Kādi pārsteigumi gaidāmi?

Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp

Svētdien, 1. oktobrī, pie skatītājiem nonāks šova "X Faktors" otrais TV atlases raidījums, kura laikā iepazīsimies ar 19 jaunajiem talantiem, kuri ir gatavi cīnīties, lai iegūtu galveno balvu – 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar pasaulē vadošo mūzikas ierakstu kompāniju ”Universal Music Group”.

Pirmais vakara sākumā uz skatuves kāps divdesmitgadīgais rīdzinieks Markuss Rūtentāls. 12 gadu vecumā pievienojās “Futbola skolai Metta”, kur divarpus gadus intensīvi trenējies, spēlējis pat augsta līmeņa sacensībās, tomēr pēc kāda laika no skolas izslēgts, jo nav varējis savienot treniņus ar kora mēģinājumiem. Bija jāpieņem lēmums – turpināt spēlēt futbolu vai iet mūzikas ceļu, un izvēle krita par labu mūzikai. Viņš mēģinās mentorus pārliecināt ar Harry Styles dziesmas “As it was” dziedājumu.

Viens no jaunākajiem dalībniekiem šajā atlasē būs ventspilnieks Daniels Širmanis, kurš atzīst, ka ir perfekcionists un plāno pārsteigt mentorus ar Mirjamas Makebas dziesmu kosu valodā – “The click song”. Tāpat uz skatuves kāps sešpadsmitgadīgā Marija Elizabete Mišurova, kura dziedās Adeles dziesmu “Easy on me”.

Šajā vakarā dzirdēsim arīdzan vairākas grupas. Viena no tām būs “Pianista brīvdienas”, kurus kopā saveda vēlme kvalitatīvi muzicēt dažādos pasākumos, lai iekustinātu cilvēkus uz deju plača. Viņi dziedās Reja Čārlza dziesmu “I got a woman”. Otra grupa, ko dzirdēsim, būs “Erased by Sunrise”, kas dziedās savu dziesmu “Die together”, kas, viņuprāt, vislabāk raksturo viņus kā grupu.

Vakara garumā uz skatuves kāps arī Estere Tauriņa, kas kādu dienu cer uz lielās skatuves dziedāt savas oriģināldziesmas. Dzirdēsim arī Jūliju Daugsti, kas ikdienā strādā par skolotāju un pirms došanās uz “X Faktoru” visiem radiem un draugiem paziņojusi, ka dabūs četrus “Nē”. Tāpat uz skatuves kāps deviņpadsmitgadīgais Jānis Miglāns, kuru pats Intars Busulis pamudinājis pieteikties šovam. Viņš atklās savu skaudro dzīvesstāstu, arī to, kā septiņu mēnešu laikā ticis vaļā no 50 kilogramiem. Viņa sapnis ir kļūt par reperi un mentoriem izpildīs savu dziesmu. Būs arī citi jaunie talanti, kuri sapņo par uzvaru šovā!

Seko līdzi jauno talantu muzikālajam izaicinājumam katru svētdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 20.30.

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu