FOTO ⟩ "X Faktora" trešais atlases raidījums ir klāt! Kādi "dimanti" iemirdzēsies šovakar?

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

svētdien, 8. oktobrī, būs skatāms šova “X Faktors” trešais TV atlases raidījums, kura laikā iepazīsimies ar divdesmit vienu jauno talantu, kuri visi gatavi cīnīties, lai iegūtu galveno balvu – 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar pasaulē vadošo mūzikas ierakstu kompāniju ”Universal Music Group”.

Kā pirmais uz skatuves kāps astoņpadsmit gadus jaunais kandavietis Rimants Jakubovics. Viņš atklāj, ka “X Faktoram” pieteicies, jo cilvēkiem vajagot viņu redzēt, Kandava esot pārāk maza priekš viņa. Mentoru simpātijas viņš centīsies iegūt, izpildot Rianas (Rihanna) dziesmas "Diamonds" akustisko versiju.

Uz “X Faktora” lielās skatuves, kā ierasts, neiztikt bez šova veterāniem, kas atgriezušies, lai vēlreiz cīnītos par iespēju uzrunāt mentorus un būtu soli tuvāk uzvarai. Viena no dalībniecēm būs Maija Beķe, kas līdz šim nav varējusi pārvarēt krēslu izaicinājumu. Viņa dziedās Korinas Beilijas Rejas (Corinne Bailey Rae) dziesmu “Put Your Records On”. Tāpat uz “X Faktora” skatuves jau atkal redzēsim rīdzinieci Sandiju Vīganti, kurai pirms uzstāšanās visas zīmes liecināja, ka šī diena nebūs veiksmīga – navigācija, ceļā uz atlasi, aizvedusi nepareizā virzienā. Šoreiz viņa izvēlējusies dziedāt Mailijas Sairusas (Miley Cyrus) dziesmu “Flowers”, jo arī viņa ir izdzīvojusi līdzīgu pieredzi, par kādu stāstīts šajā dziesmā.

Šajā vakarā uz skatuves kāps trīs grupas – puišu grupa “Jauda” ar savu oriģināldziesmu “Teikt tev”, meiteņu grupa “Lai skan” ar Vondas Šepardas (Vonda Shepard) dziesmu “Searchin’ My Soul” un grupa “Inspo”, kura arī izpildīs savu oriģināldziesmu – “A Happy Place”.

Redzēsim arī daudzus jaunos talantus, kas, sagaidījuši sešpadsmit gadu vecumu, gatavi kāpt uz skatuves, lai rādītu mentoriem un skatītājiem savas muzikālās dotības! Sešpadsmitgadīgā Daniela Kruste nāk no Daugavpils un viens no viņas muzikālajiem mērķiem ir atnest Latvijai vēl vienu uzvaru Eirovīzijā. Arī rīdziniece Elizabete Bukovska sapņo radīt savu mūziku un dziedāt lielākas publikas priekšā. Savukārt Sofija Mihailova pirms savas uzstāšanās atzīs, ka viņas muzikālā autoritāte ir Intars Busulis. Bet Letīcija Mikše atzīst, ka jau trīs gadus gaidījusi, kad beidzot varēs pieteikties dalībai šovā.

Vakara garumā uz skatuves kāps arī Krišjānis Brasliņš, kurš mentorus pārsteigs ar savu oriģināldziesmu “Oh Tarantino”, jēkabpilietis Toms Bahs, kurš šobrīd strādā par animatoru, bet savu muzikālo pieredzi guvis, uzstājoties kā ielu muzikants dažādās pasaules valstīs. Tāpat dzirdēsim talsinieku Miķeli Ābolu, kurš šajā vakarā izpildīs Eltona Džona (Elton John) dziesmu “Indian Summer”.

Vakara izskaņā ar aizkustinošu dzīvesstāstu un dziesmu uz skatuves kāps Emilija Bērziņa, kura nesen pārcēlusies atpakaļ uz Latviju, pavadot vairākus gadus Norvēģijā, taču nu nolēmusi šķirt dzīvei jaunu lappusi, mācīties un sasniegt savus izvirzītos mērķus pašas spēkiem. Akustiskās ģitāras pavadījumā viņa dziedās Mailijas Sairusas dziesmu “Nothing breaks like a heart”.

Seko līdzi jauno talantu muzikālajam izaicinājumam katru svētdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 20.30.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu