"X Faktora" krēslu izaicinājums: kas šajā sezonā būs citādāk?

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Svētdien, 22. oktobrī, TV3 skatītājus sagaida šova “X Faktors” gaidītākā un spraigākā atlases daļa – krēslu izaicinājumi. Kas šajā sezonā atšķirsies no iepriekš redzētā?

Šova “X Faktors” noslēdzošā atlases kārta norisināsies trīs raidījumu garumā. Katram mentoram finālā būs tikai trīs dalībnieki, un katram ir savi kritēriji, pēc kuriem viņi izvēlas, kurus dalībniekus ņemt savā komandā, lai kļūtu par šīs sezonas uzvarētājiem.

Šonedēļ savu komandu nokomplektēs Aija Auškāpa un sāks izvēlēties Reinis Sējāns, kuri pēc spraigām diskusijām izlems, kurus dalībniekus būs tiesīgs noklausīties katrs no viņiem.

Katrs mentors tiksies aci pret aci ar visiem dalībniekiem, kurus vēlētos redzēt savā komandā. Tikmēr pārējie mentori atlasi vēros TV ekrānā un arī nekautrēsies no atklātiem un dažkārt pat skarbiem komentāriem gan par dalībniekiem, gan savu kolēģu lēmumiem. Ja mentors nebūs pārliecināts par savu lēmumu, viņam būs iespēja doties pie pārējiem mentoriem pēc padoma.

Aija Auškāpa, uzrunājot dalībniekus pirms uzstāšanās atklāj: "Meklējot savus komandas dalībniekus, es meklēšu kaut ko unikālu, kas atšķirs šo dalībnieku no pārējiem". Viņa svētdien atlasīs savus trīs dalībniekus no kopumā 15 jaunajiem talantiem, kas visi cīnīsies par iespēju apsēsties uz kāda no krēsliem. Taču Aija būs izlēmīga un krēslus pa labi pa kreisi nedalīs, ar savām izvēlēm reizēm pat šokējot pārējos mentorus.

Savukārt Reinis, uzrunājot savus dalībniekus, iedrošina: “Es, kā jūsu mentors, darīšu pilnīgi visu, kas manos spēkos, lai šajā sezonā mēs uzvarētu! Man ir aizdomas, ka jūsu starpā ir tādi, ar kuriem to var izdarīt. Šis var izrādīties pats svarīgākais jūsu, kā mūziķu, uznāciens, tāpēc centieties būt jūs paši, jo es meklēju tieši jūs, ne jau kādu citu!" Svētdienas krēslu izaicinājumos Reinis savu komandu tikai sāks komplektēt, viņa sapņu komandu noskaidrosim pēc nedēļas – 29. oktobrī.

Kādi būs Aijas un Reiņa kritēriji savas komandas startā un kā tas izvērtīsies krēslu izaicinājumu laikā? To noskaidro jau šo svētdien šovā “X Faktors” plkst. 20.30 kanālā TV3.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu