Miks Džegers atklāj arī radošo grūtību klātbūtni ieraksta veidošanā: “Mums bija ierakstīts daudz materiāla, taču mēs nebijām īpaši sajūsmināti par rezultātiem. Dažas dziesmas bija labas, taču tās nebija lieliskas. Tad nu mēs ar Kītu nolēmām: "Mēs strādāsim vairāk, un mēs noteiksim striktu termiņu." Un tieši tad sākās visa burvība. Mēs visu ierakstījām triju vai četru nedēļu laikā. Gribējām, lai ieraksts top ātri, lai nepazaudētu radušos dzirksti. Es domāju, ka mēs sasniedzām savu mērķi!"
Hackney Diamonds tika ierakstīts dažādās studijās: Henson Recording Studios Losandželosā, Londonas Metropolis Studios, Sanctuary Studios Bahamu salās, Electric Lady Studios un The Hit Factory/Germano Studios Ņujorkā.
Vairāk nekā sešas desmitgades ilgās darbības laikā “Rolling Stones” ir kļuvusi par vienu no ietekmīgākajām un komerciāli veiksmīgākajām grupām populārās mūzikas vēsturē. Nosaukums The Rolling Stones (tulkojuma atsauces no angļu valodas: 'Ripojošie akmeņi', arī 'Klaidoņi', 'Staiguļi') aizgūts no amerikāņu blūzmeņa Madija Votersa (Muddy Waters, 1913-1983) dziesmas “Rollin’ Stone”.
Grupu 1962. gada vasarā Londonā izveidoja jaunieši, kuri aizrāvās ar blūzu, ritmblūzu un rokenrolu, un pulcējās ap angļu ritmblūza pionieri Aleksi Korneru (Alexis Korner). Sastāvs sākotnēji bija mainīgs, bet apvienības pamatkodolu veidoja ģitāristi Braiens Džounss un Kīts Ričardss, dziedātājs Miks Džegers un pianists Īans Stjuarts. Pusgadu vēlāk viņiem pievienojās basģitārists Bils Vaimens un bundzinieks Čārlijs Vatss.
1989. gadā “Rolling Stones” tika uzņemti Rokenrola slavas zālē. Grupas ieskaņojumi novērtēti ar trim Grammy balvām; šo ASV mūzikas ierakstu industrijas apbalvojumu tā saņēmusi arī par mūža sasniegumiem (Grammy Lifetime Achievement Award, 1986).
Seši grupas albumi iekļauti žurnāla "Rolling Stone" 500 visu laiku ievērojamāko albumu sarakstā (500 Greatest Albums of All Time, 2020).