FOTO ⟩ Busulis neierastā veidolā uzmirdz pašmāju seriālā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Mūziķis Intars Busulis pārsteidzis seriāla “Tējas laiks” skatītājus - viņš parādījies kā odioza slavenība, kas nesmādē dārgas mašīnas un uzdzīvi ar daiļā dzimuma pielūdzēju pulku.

Seriālā “Tējas laiks” epizodiskās lomās jeb cameo regulāri uzmirdz slavenības. Tā, piemēram, otrās epizodes noslēgumā tikko kā atpazīstamību guvusī rokgrupa “Tējas laiks” kādā viesnīcā mēģina rast sev naktsmājas, kad notikuma vietā dzeltenā “Hummer” markas automašīnā un daiļu meiteņu ielenkumā ierodas mūziķis Intars Busulis. Kā izrādās, viņš rezervējis visu viesnīcu savām izklaidēm, atņemot jaunajai rokgrupai naktsmājas.

Pārgalvīgais grupas dalībnieks Vladimirs nolemj atriebties un saskrāpēt Busuļa iespaidīgo pārvietošanās līdzekli. Absurdā situācija noslēdzas ar to, ka mūziķis pilnīgi kails, piesedzoties tikai ar spilvenu, izskrien uz ielas meklēt vaininiekus, taču grupa jau ir devusies prom. Viņam neatliek nekas cits, kā savu neapmierinātību izteikt ar skaļām lamām.

Seriāla "Tējas laiks" stāsta centrā ir rokgrupa, kam vienas nakts laikā izdodas kļūt par valsts mēroga sensāciju. Grupai ne vien jākoncertē pa visu Latviju, bet arī jāpierāda, ka viņu varēšana neaprobežojas ar vienu dziesmu jeb viņi nav "viena hita brīnums". Ceļā uz slavu viņi iekuļas absurdās situācijās un pārpratumos, kas pārbauda gan viņu raksturus, gan draudzību.

Skaties seriāla “Tējas laiks” pirmās divas epizodes Go3. Jaunas sērijas katru piektdienu!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu