Noklausies! ⟩ Patrisha ar Denisu sagatavojuši muzikālu pārsteigumu pirms Valentīna dienas

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

Ceturtdien, 8. februārī, ar pirmo singlu “Nekas neizmainīs to” no gaidāmā debijas albuma, ko plānots izdot šī gada izskaņā, klajā nācis Kreisā Krasta reperis Deniss sadarbībā ar dziedātāju Patrishu. “Nekas neizmainīs to” tapis arī dziesmas vēstījumam pieskaņots videoklips.

Foto: Aizkadri no videoklipa uzņemšanas

“Šīs dziesmas pirmsākumi meklējami 2016. gadā, kad pats izšķīros ar meiteni un piedzīvoju vienas no pirmajām lielajām sirdssāpēm. Visu šo laiku dziesma dzīvoja pie manis, bet zināju, ka reiz vēlos to izdot, jo jutu, ka tajā mājo diezgan spēcīga dvēsele. Es nevēlējos publicēt dziesmu par kādu konkrētu cilvēku, bet gan to nodot tā, lai katrs cilvēks pats sevi var ielikt attiecīgajā situācijā, iztēloties, sajust un saistīt ar sevi tieši tik lielā mērā, cik pats to jūt. Jo visi taču esam mīlējuši, visi mīlam un mīlēsim, kā arī ikviens no mums ir piedzīvojis sirdssāpes. Par to arī ir stāsts,” atklāj Deniss.

“Šobrīd ir skaidrs, ka es esmu to izdzīvojis, izsāpējis, pārdzīvojis un varu uz visu atskatīties ar smaidu, tāpēc pārrakstīju dziesmas pantus atbilstoši tagadnei un kopā ar dziesmas un topošā albuma producentu Faktu (Jānis Šmēdiņš) nolēmām, ka šai noteikti jābūt albuma pirmajai dziesmai. Zināju, ka piedziedājumā vēlos sievietes vokālu, un vispiemērotākā man šķita Patrisha. Biju priecīgs, ka viņa piekrita un iesaistījās arī ar savu vīziju par piedziedājumu. Tas ir vēlējums visiem mīlētājiem Valentīna dienā no manis un Patrishas,” stāsta Deniss.

“Man ir prieks sastrādāties ar dažādiem māksliniekiem, kuri ir ne vien no mana žanra, bet arī no hiphop aprindām. Piekritu šai sadarbībai, jo man šķita, ka ar šo dziesmu varam parādīt Denisu no citas šķautnes, šeit mēs kopīgi varējām izcelt mūzikas, stāsta un personības kvalitātes, kas mums abiem ir svarīgas. Turklāt Fakts bija pirmais, kurš, tā sakot, ievilka mani šajā mūzikas daļā – hiphopā. Tas ir tāds kā aplis, kas ir apgājis, jo ar Faktu viss sākās un tagad atkal esam pie Fakta, kurš producēja šo dziesmu. Esmu priecīga, ka varēju piedalīties un iesaistīties ar papildu idejām, un, protams, milzīgs paldies Denisam, ka mani uzrunāja,” saka Patrisha.

Noklausies!

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu