"Pearl Jam" savu jauno albumu pirmatskaņos pilnīgā tumsā - Rīgas kinoteātrī

TVNET
Foto: publicitātes

16. aprīlī, trīs dienas pirms leģendārās ASV rokgrupas “Pearl Jam” albuma “Dark Matter” laišanas klajā, kinoteātrī "Forum Cinemas" noritēs īpašs tā pirmklausīšanās pasākums. 

Grupas “Pearl Jam” divpadsmitais studijas albums “Dark Matter” pie klausītājiem nonāks 19. aprīlī. Savukārt jau 16. aprīlī vairāk nekā 500 kinoteātros visā pasaulē faniem būs iespēja pirmajiem dzirdēt jaunos skaņdarbus. Vienīgais "Pearl Jam - Dark Matter - Global Theatrical Experience" seanss Baltijas reģionā notiks Rīgā, kinoteātrī "Forum Cinemas" plkst. 19.00.

Apmeklētājiem pašiem pirmajiem būs iespēja pilnā apmērā divas reizes pēc kārtas noklausīties jauno albumu Dolby Atmos skaņas formātā, turklāt pirmo reizi no tām – pilnīgā tumsā.

"Pearl Jam" ir amerikāņu rokgrupa, kura 1990. gadā dibināta Sietlā, Vašingtonas štatā. Tā tiek uzskatīta par vienu no ietekmīgākajām 1990. gadu rokgrupām. Līdz šim ir izdotas divas jaunā albuma dziesmas: "Dark Matter", kas šobrīd jau četras nedēļas pēc kārtas ieņem Billboard’s Mainstream Rock Airplay topa 1. vietu, kā arī pats svaigākais jaunums - "Running". Tikmēr pēc jaunā albuma izdošanas “Pearl Jam” gaidāma globāla koncerttūre gan lielākajās ASV pilsētās, gan arī Eiropas reģionā ar koncertiem Lielbritānijā, Vācijā, Spānijā, Portugālē un Īrijā.

Nepalaid garām!

Uz augšu