​16. aprīlī ar pilnībā izpārdotu koncertu Rīgā, koncertzālē “Palladium” uzstājās somu kulta grupas “HIM” līderis Ville Valo, kurš 2023. gadā izdeva savu solo albumu “Neon Noir” un nu piesaka sevi kā VV. Un, lai arī uz skatuves vairs nav kūpošas cigaretes, Valo joprojām uguņo!

Gotiskā roka un “love metal” grupas “HIM” vārds komentārus neprasa – tā ieguva pasaules slavu 90. gadu beigās un darbojās līdz pat 2017. gadam, kad paziņoja par pastāvēšanas beigām. Neraugoties uz to, Ville Valo arī savā solo koncertturnejā turpina izpildīt virkni “HIM” dziesmu.

Iepriekš Valo intervijā TVNET sacīja, ka ir patīkami pārsteigts, ka cilvēki joprojām interesējas par mūziku, ko viņš rada.

Pērn viņš aizvadīja 120 koncertus un šogad turpina koncerttūri ar vēl 30. Pat "HIM" zelta laikos viņa koncertēšanas grafiks nebija tik piesātināts. Arī Latvijas fani to varēja piedzīvot paši 16. aprīļa vakarā.

Pirms koncerta Latvijas mediju pārstāvjiem, kuri intervēja Valo (TVNET interviju lasi šeit!), bija iespēja satikt viņu backstage. Paldies par šo iespēju Sabīnei Bricei (Universal Music Group Latvia)!

Valo sacīja, ka Rīgā ieradies sešos no rīta (iepriekšējā vakarā viņam bija koncerts Viļņā) un šeit esot auksts! 

Tērpies melnā un savā nu jau ikoniskajā beretē, ar ko nomainījis 2000. gadu sākumā populāro bīniju, viņš laipni...