Ar četru mūzikas albumu autoru, apģērbu zīmola izveidotāju un 2024. gada mūzikas festivāla Positivus mākslinieku I Mean Love tiekamies neilgi pirms piektā albuma “Rīta Saule” klausīšanās pasākuma. Sarunā viņš atklāj to, kā nonācis līdz mūziķa karjerai, kādi ir nākotnes plāni un kā uzturēt veselīgu konkurenci Latvijas hiphopa komūnā. 

Interviju veidoja Hilda Cīrule un Evelīna Paula Vāvere speciāli TVNET+.

Multimākslinieks I Mean Love (īstajā vārdā Raiens Šaubergs) savu skatuves vārdu intervijā skaidro divos veidos. Pirmā versija ir tiešais tulkojums no angļu valodas - “es nāku ar mīlestību’’ vai “es veltu mīlestību”, taču sākotnēji mūziķis ar izvēlēto vārdu ir vēlējies atspoguļot savu personīgo izaugsmi, kuras laikā izzinājis sevi un pasauli sev apkārt.

Intervijā I Mean Love atklāj, ka ar mūziku profesionāli sācis nodarboties pirms gandrīz astoņiem gadiem, taču jau bērnībā ir attīstījis savas muzikālās dotības, dziedot skolotājas pavadībā un piedaloties bērnu dziedāšanas konkursos. Papildus tam bērnībā nodarbojies arī ar basketbolu, kur radusies viņa padziļinātā interese tieši par hiphopa mūzikas žanru. Saliekot abas bērnības intereses un savu personību kopā, māksliniekam radās ideja par