Noklausies! "Sudden Lights" izdod jaunu singlu no gaidāmā albuma

TVNET
Foto: Anna Dzērve

Grupa "Sudden Lights" sākusi darbu pie ceturtā studijas albuma, un šodien klajā nāk albuma pirmais singls "nejauši kadri". Dziesmai tapis arī vērienīgs videoklips - tas veidots ar 16 mm kinokameru. Videoklipa režisors ir Matīss Kaža.

"Sudden Lights" šķir nākamo lapaspusi savā darbībā un izdod pirmo dziesmu “nejauši kadri” no nākamā gada pavasarī gaidāmā grupas studijas albuma.

Par dziesmu stāsta "Sudden Lights" solists Andrejs Reinis Zitmanis: “Tuvojas jauns albums, un dziesma “nejauši kadri” būs pirmā, kas pāršķirs jaunu lapaspusi mūsu dzīvē. Mēs esam jaunas ēras pašā sākumā un šādos pašizveidotos robežpunktos gribas būt atklātiem pašiem pret sevi un visu pasauli, tāpēc šajā dziesmā, iespējams, esam patiesāki un atkailinātāki nekā jebkad agrāk. Arī dziesmas ieraksta procesā pēc iespējas esam tuvojušies tiešām dzīvā ieraksta skanējumam, partijas iespēlējot kopā, nevis atsevišķi.

Stāsts ir par centieniem sevi nobalansēt pilsētas un informācijas burzmā, par radīšanas trauslo brīdi un par sāpīgo apzināšanos, ka notikumi ap mums ir neatgriezeniski. Iekšēja drāma viena tramvaja brauciena garumā.”

Noklausies!

Jaunā albuma cikls aizsāk arī kinematogrāfisko mākslas darbu - albuma videoklipu sēriju. “Šis ir pirmais mūzikas video no sērijas, pie kuras strādās vairāki jaunākās paaudzes režisori, radot tādu kā antoloģijas principa dramaturģiju, kur elementi no viena videoklipa parādīsies vēl arī kādā citā. Kopā ar operatoru Ritvaru Bluku strādājām ar 16 mm kinokameru, kas garantē īpašu attēla faktūru un bagātīgu krāsu spektru, kas raksturīgs analogajam kino. Klipā daudz spēlējamies arī ar laiku un atmiņu telpām, cenšoties atrast dziesmai vispiemērotāko atmosfēru un vēstījumu,” skaidro videoklipa režisors Matīss Kaža.

Dziesma pieejama visās straumēšanas platformās. Grupas menedžments pateicas Latvijas Basketbola savienībai un "Rīgas satiksmei" par atsaucību klipa veidošanā.

Nepalaid garām!

Uz augšu