Pērs atklāj detaļas par viņa un mīļotā vīrieša īpašo dienu (3)

Sejas.lv
Pērs Bogomazovs
Pērs Bogomazovs Foto: Facebook

1. jūlijā savas attiecības oficiāli reģistrēja frizieris Pērs Bogomazovs un šefpavārs Andris Muzikants. Nu Pērs atklāj detaļas par abu īpašo dienu.

Pērs žurnālam "Privātā Dzīve" teic, ka pie notāra bijuši divi vien, taču draugi gaidīja ārā uz ielas un sveica, metot rīsus un ziedlapiņas.

Pēc tam laimīgais pāris nofotografējušies pie Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes baznīcas, kā arī nolikuši ziedus pie Brīvības pieminekļa.

Tāpat abi Bastejkalnā pie tiltiņa margām piestiprinājuši slēdzeni ar viņu iniciāļiem.

Pēc tam viņi iestiprinājušies kādā Rīgas centra kafejnīcā un vēlāk sarīkojuši mājas ballīti 40 cilvēkiem, kas ilga līdz trijiem naktī. 

"Tagad ir divi datumi, kurus mēs ar Andri svinēsim. 11. novembris – diena, kad sākās mūsu attiecības, un 1. jūlijs – datums, kad pēc 10 gadu ilgas kopā būšanas mēs tās beidzot varējām noformēt oficiāli," tā Pērs.

Viņš gan uzsver, ka abi nenēsā laulības gredzenu - tas notiks tikai tad, ja Latvijā viendzimuma pāri drīkstēs precēties. 

Jau ziņots, ka ar 1. jūliju Latvijā stājas spēkā regulējums, kas ievieš jaunu tiesību institūtu - partnerību. Tās ietvaros savas attiecības turpmāk varēs reģistrēt visi pāri, tai skaitā viendzimuma pāri.

Vairāk lasi žurnāla "Privātā Dzīve" 10. jūlija numurā!

Uz augšu