Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Grāmatu izstādē šogad viesosies autori Ērlings Kage un Filips Rufa

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

«Latvijas Grāmatu izstāde 2018», kas no 23. februāra līdz 25. februārim norisināsies Ķīpsalā, viesosies autori Ērlings Kage un Filips Rufa, informē pasākuma rīkotāju pārstāve Inese Libere.

Trīs dienu garumā Ķīpsalā vienlaikus darbosies piecas notikumu vietas - «Lielā skatuve», «Rakstnieku viesistaba», «Jautrā lasītava», «Uzvediba.lv» darbnīcas un «Grāmatu maiņas punkts». Gan Kage, gan Rufa uz izstādes «Lielās skatuves» skatuves kāps 23. februārī. Latviešu detektīvu autoru saruna plānota 24. februārī, savukārt izstādes noslēguma dienā notiks Viktora Šklovska grāmatas «Sentimentāls ceļojums. Atmiņas, 1917 - 1922» atvēršana.

«Rakstnieku viesistabā» izstādes apmeklētāji varēs aprunāties ar iemīļo grāmatu autoriem un iegūt viņu autogrāfus. Šogad tajā viesosies dzejniece Māra Zālīte, žurnāliste Dace Judina, latgaliešu dzejnieks ar pseidonīmu Raibīs, modes un stila lietpratēja Žanna Dubska, arhitekts Juris Monvīds Skalbergs u.c.

«Jautrajā lasītavā» varēs satikt bērnu grāmatu autorus un varoņus, piemēram, Koko un Riko, Rūbiju, mazo Mulu, kā arī pūķi Kokosriekstu. Bērni varēs spēlēt attīstošās spēles, piedalīties konkursos, iepazīties ar galda kultūras principiem Irmas Kalniņas labo manieru meistarklasē, mācīsies izprast naudu un noskatīsies leļļu teātra izrādi.

Savukārt «Uzvediba.lv» darbnīcas varēs ne tikai izspēlēt uzvedības maiņas spēles, bet arī piedalīties praktiskās darbnīcās par to, kā izprast bērnu un pieaugušo uzvedības problēmu iemeslus.

Pateicoties Centrālās bibliotēkas Repozitārija apmaiņas fondam, «Grāmatu maiņas punktā» būs pieejamas vairāk nekā 4000 grāmatas, tostarp bilžu un pasaku grāmatas bērniem, mākslas grāmatas, nozaru un uzziņu literatūra, latviešu un krievu daiļliteratūra, kā arī grāmatas dažādās svešvalodās.

«Latvijas Grāmatu izstādi» rīko starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība «BT1» sadarbībā ar Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī izglītības izstāde «Skola 2018», kas piedāvā visaptverošu informāciju par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs. Vairāk: www.bt1.lv/skola.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu