Uz lielā ekrāna viens no vērienīgākajam katastrofu trilleriem

TVNET
Uz lielā ekrāna viens no vērienīgākajam katastrofu trilleriem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Šonedēļ Latvijas kinoteātros sāks rādīt vērienīgu katastrofu trilleri «Supervētra» («Geostorm»). Tajā galvenās lomas atveido aktieri Džerards Batlers, Džims Stērdžess, Ebija Korniša, Eds Heriss un Endijs Garsija.

Trilleris «Supervētra» vēsta par spriedzes pilniem notikumiem pēc tam, kad pasaules līderi, cenšoties rast risinājumu pieaugošajam postošo vētru un plūdu skaitam, vienojas par visaptveroša satelītu tīkla izveidi. Tam globāli ir jākontrolē ekstrēmu laikapstākļu izpausmes un jau kosmosa līmenī līdz minimumam jāsamazina dabas katastrofu risku. Taču tad, kad apjomīgā sistēma tiek iedarbināta, kaut kas noiet greizi un tā aizsardzības vietā sāk apdraudēt Zemi. Pasaulē labākajiem ekspertiem nu ir jāpiedalās nežēlīgās sacīkstēs ar laiku, jo viņiem ir jāpaspēj atrast notikušā iemesls pirms cilvēci iznīcina supervētra.

Trillera «Supervētra» režisors ir leģendāro katastrofu filmu «Neatkarības diena» scenārists un producents Dīns Devlins. Viņš atzinis, ka debija režisora krēslā tik vērienīgā kino projekta ir bijusi izaicinājumiem pilna. «Šī ir ļoti grandioza filma. Līdz šim esmu daudz strādājis TV projektos, bet tos nevar salīdzināt ar apjomu, kādu visādā ziņā nācās izjust, filmējot «Supervētru». Taču man apkārt bija daudz ļoti talantīgi profesionāļi, tāpēc uzskatu, kas man šī bija viena no neaizmirstamākajām pieredzēm dzīvē,» uzskata Dīns Devlins.

Foto: publicitātes

Tiek lēsts, ka katastrofu trillera «Supervētra» izmaksas ir sasniegušas 100 miljonus ASV dolārus. Lielu daļu no tām sastādīja ne tikai slavenāko aktieru honorāri, bet arī iespaidīgie vizuālie efekti. Filmas aizkulišu informācija liecina, ka kino projekta «Supervētra» sagatavošanas gaitā tika piesaistīti arī Nacionālās aeronautikas un kosmosa administrācijas (NASA) eksperti, kuri specefektu meistariem izklāstīja kosmosa un dabas katastrofu mijiedarbības iespējamos scenārijus, kā arī pārbaudīja, cik autentiski precīzi ir uzbūvēta filmā redzamā kosmosa stacija.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu