Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Triana Park» gatavojas lielajam uznācienam uz Eiropas skatuves

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Ukrainas galvaspilsētā Kijevā rosība saistībā ar Eirovīzijas dziesmu konkursu ar katru dienu kļūst intensīvāka. Šajās dienās grupa «Triana park» kopā ar Ukrainas pārstāvjiem - grupu «O.Torvald» un Gruzijas pārstāvi konkursā Tamāru Gačečiladzi piedalījās autogrāfu sesijā, savukārt Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, Latvijas delegācija saņēma apsveikumus no mūsu kaimiņu – Lietuvas pārstāvjiem un kopīgi nolika ziedus 2014.gadā Eiromaidanā kritušo piemiņas vietā Neatkarības laukumā («Maidan Nezalezhnosti»).

5. maijā «Triana park» aizvadīja savu otro mēģinājumu, demonstrējot arī skatuves tērpus, kuros viņi uzstāsies «Eirovīzijas» pusfinālā 9. maijā.

Tradicionāli Eirovīzijas laikā norisinās dažādu valstu rīkotās pieņemšanas, un pirmā, uz kuru Latvijas delegācija aicināta, ir Moldovas organizētā, kura notika 5. maija vakarā.

Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli notiks 9. un 11. maijā, bet lielais fināls – 13. maijā. «Triana park» konkursa 1. pusfinālā 9. maijā uzstāsies ar pēdējo jeb 18. kārtas numuru. Latvijai tajā būs jākonkurē ar Zviedrijas, Gruzijas, Austrālijas, Albānijas, Beļģijas, Melnkalnes, Somijas, Azerbaidžānas, Portugāles, Grieķijas, Polijas, Moldovas, Islandes, Čehijas, Kipras, Armēnijas un Slovēnijas pārstāvjiem.

Abus pusfinālus, kā arī finālu varēs vērot tiešraidē LTV1, savukārt mūziķu gaitām Kijevā ir iespēja sekot līdzi mājaslapā www.eirovizija.lv.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiek Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, jo pērn Stokholmā notikušajā konkursa finālā uzvarēja dziedātāja Džamala no Ukrainas.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu