Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mārtiņš Eihe Rēzeknē iestudē izrādi par brāļu mīlestību

TVNET
Mārtiņš Eihe Rēzeknē iestudē izrādi par brāļu mīlestību
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Trešdien, 26. aprīlī, plkst. 19 Rēzeknes teātrī «Joriks» notiks Fausto Paravidino lugas «Divi brāļi» iestudējuma pirmizrāde Mārtiņa Eihes režijā.

Mārtiņš Eihe ir piektais viesrežisors, kas šosezon strādā ar jaunajiem teātra «Joriks» latviešu trupas aktieriem. Šobrīd – Dailes teātra un Valmieras teātra režisors, iestudējis izrādes arī Nacionālajā un Liepājas teātrī, strādājis neatkarīgos projektos un festivālos. Eihes iestudējums «Smaržo sēnes» Valmieras teātrī ir saņēmis 2015./2016. gada Latvijas teātru gada balvu kategorijā «Gada mazās formas izrāde».

Foto: publicitātes

Stāsts norisinās kādā dzīvoklī, kur brāļu Ļeva un Borisa savstarpējas uzticēšanās un ikdienišķo rūpju pasaulē ielaužas Ērika un izjauc līdzsvaru šķietami sakārtotajā ikdienā un attiecībās. Šķiet, ka brāļi uzstājīgi un pat uzmācīgi sargā viens otru no ārpasaules – sākumā tas ir Boriss, kurš mēģina pasargāt jaunāko no mīlestības un pieķeršanās, vēlāk aizbildniecības hierarhija apmet kūleni, un tas ir Ļevs, kurš greizsirdīgi cenšas saglabāt pastāvošo status quo. Ko var ziedot brāļu mīlestības dēļ? Vai tas, kā dzīvojam, ir patiesības vai melu spēle?

Lomās: Laura Atelsone, Kārlis Derums un Kārlis Tols. Izrādes scenogrāfiju veidojusi Paraskēva Deikina. Izrādē aktieri izdzied populārākās Nika Keiva balādes.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu