Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Liepājas «Pūt, vējiņi!» koncertestrādē augustā izrādīs muzikālu komēdiju «Septiņas vecmeitas»

LETA
Liepājas «Pūt, vējiņi!» koncertestrādē augustā izrādīs muzikālu komēdiju «Septiņas vecmeitas»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Sestdien, 8.augustā, plkst. 19 Liepājā, koncertestrādē «Pūt, vējiņi!» izrādīs muzikālu komēdiju «Septiņas vecmeitas», kurā piedalīsies Olga Dreģe, Raimonda Vazdika, Laila Kirmuška, Ginta Krievkalna vai Liene Šomase un citi.

«RaCoco» teātra producents Guntis Dzelmanis informēja, ka teātris piedāvā Tijas Bangas lugu trīs cēlienos «Septiņas vecmeitas». Tā ir viena no kulta statusu ieguvušajām lugām Latvijā, kas piedzīvojusi ļoti daudz iestudējumu versiju gan uz profesionālo, gan amatieru teātru skatuvēm.

Vecmeitu lomās iejutīsies Latvijā labi pazīstamās aktrises Olga Dreģe, Velta Straume, Raimonda Vazdika, Laila Kirmuška, Jūlija Ļaha, Dace Makovska, Ginta Krievkalna vai Liene Šomase, Maija Romaško un vienīgais vīrietis rožu dārzā - Juris Jope vai Emīls Kivlenieks. Pie klavierēm būs Gints Žilinskis.

«Lugas darbība risinās pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados. Kādā pansijā dzīvo četras sievietes labākajos gados, kurām dzīve ir iegrozījusies tā, ka visas palikušas vecmeitās, tomēr vēlēšanās būt mātēm un tieksme par kādu rūpēties ņem virsroku. Pateicoties apstākļu sakritībai, viņu pansijā dzīvo trūcīgs, jauns mākslinieks Pūpēdītis, kurš tad arī kļūst par vecmeitu rūpju objektu. Šīs rūpes un pārspīlētā mātišķā mīlestība aiziet tik tālu, ka nabaga jaunais mākslinieks gandrīz jau vairs nav sava likteņa noteicējs,» par saturu klāstīja Dzelmanis.

«Tai pašā laikā ielas pretējā pusē dzīvo divas māsas, kuru dzīves līkloči arī vijušies tā, ka abas palikušas vecās meitās, viņas par savu rūpju objektu izvēlējušās pieņemto audžumeitu Renāti. Un, kā jau skaistās pasakās,- kur jauni cilvēki, tur mīlestība, it sevišķi, ja dzīvokļu logi ir tieši pretī viens otram… Vai mīlas ceļš būs gluds vai kaisīts ērkšķiem? Vai abi jaunieši vecmeitas apvienos lielā, laimīgā ģimenē vai divās karojošās nometnēs? To skatītāji varēs uzzināt izrādē «Septiņas vecmeitas»,» aprakstīja teātra producents.

Izrādē skanēs Elgas Īgenbergas mūzika Normunda Jakušonoka aranžijā ar Arnolda Auziņa dziesmu tekstiem. Izrādes režisors ir Ivars Lūsis, kostīmu māksliniece - Jūlija Ļaha.

Biļetes nopērkamas «Biļešu paradīzes» kasēs vai internetā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu