Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Raidījumā TE!: Pāles pagasta purvi, VEF un pilsētu inspekcija

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Ceturtajā jaunās sezonas raidījumā «TE!», 3. oktobrī LTV1 plkst. 21:15 Pauls Timrots atklās, ko Limbaži var piedāvāt tūristam, kurš nolēmis tur uzkavēties vienu dienu. Timrots būs Sudraba muzejā, pilsdrupās, pārbaudīs dažas ēstuves un veiks savu ierasto tūrisma informācijas centra apmeklējumu.

Marta Selecka un Gustavs Terzens ar «Helitec» palīdzību pētīs Pāles pagasta purva likumus no putna lidojuma un tiksies ar dzērveņu ekspertu. Tāpat viņi piestās Alojas pusē.

Māris Olte Liepājā izzinās elektrovelosipēdus, bet Rīgas inspektorīte Māra, apmeklējot VEF teritoriju, nokļūs ziemā, šausmu trasē «Psaiho.lv», mākslas centrā «Totaldobže» un viesosies latviešu modes zīmola «Blank Blank» rezidencē.

«TE!» veido VFS Films, Tūrisma attīstības valsts aģentūra, LMT un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un masveidā popularizētu vietējo tūristu ceļošanu visās gada sezonās.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu