Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mežaparkā Draudzīgais festivāls

TVNET
Mežaparkā Draudzīgais festivāls
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Goran Gora
Goran Gora Foto: TVNET

24.augustā Mežaparka Zaļajā teātrī norisināsies Draudzīgais mūzikas festivāls. Projekta doma ir radīt no atkarību izraisošām vielām brīvus svētkus, kuros visi ir dalībnieki - gan organizatori, gan mūziķi, gan meistarklašu vadītāji, gan apmeklētāji un atbalstītāji, informē festivāla brīvprātīgā vadītāja Liene Mīlgrāve.

Festivāla ietvaros plašākai sabiedrībai būs iespēja dzirdēt Goran Gora jaunās dziesmas latviešu valodā, kas tapušas sadarbībā ar dzejnieku Knutu Skujenieku. Iecerēts, ka dziesmas tiks iekļautas mākslinieka nākamajā albumā.

«Šobrīd atrodos pusceļā līdz sava pirmā studijas albuma latviešu valodā ierakstam. Koncertā ceru uz klausītāju atbalstu, jo man pašam šis albums ir ļoti svarīgs. Gan tāpēc, ka tas ir mans pirmais albums latviski, gan tāpēc, ka visu dziesmu vārdu autors ir izcilais dzejnieks Knuts Skujenieks, kas nozīmē papildu atbildību, kā arī liek jaunās dziesmas nospēlēt tā, lai tās klausītājiem iepatiktos ar pirmo reizi,» komentē Goran Gora.

Jau plkst. 16 tiks atvērtas aizraujošas meistarklases un radošās darbnīcas. Nils Īle mācīs bungot; būs mūzikas nodarbība kopā ar Mārtiņa Freimaņa fondu un Vītolu ģimeni; varēs apgūt dažādus deju stilus (indiešu, kapoeiru, salsu), vērot ielu vingrotāju uzstāšanos, pārbaudīt balansēšanas spējas Gandra līdzsvara meistarklasē.

Koncerts sāksies pulksten 19, un tajā bez Goran Gora uzstāsies arī Kārlis Būmeisters, Evija Smagare, Kārlis Kazāks, Antra Stafecka, Mārtiņš Ruskis, Marta Ritova, grupa «Dārdi» un citi. Pasākumu vadīs Anna Rozīte un Jānis Verza.

Kā iegūt Draudzīgā festivāla biļetes?

Kā iegūt Draudzīgā festivāla biļetes? Tās tiks dāvinātas par labiem darbiem. Draudzīgā festivāla biļetes jau saņēmuši daudzi brīvprātīgā darba veicēji. Taču nekas vēl nav nokavēts: tu vēl vari pagūt izdarīt kādu labu darbu un atsūtīt mums radošu apliecinājumu fotoattēla veidā! (noteikumus skat. www.draudzigs.lv), Esi pamanījis, ka kaimiņam ir grūti uzkāpt uz trešo stāvu? Draugiem vai radiem vajadzīgs bērnu pieskatītājs? Vajadzētu izslaucīt kāpņu telpu? Pagalmā salūzušas šūpoles? Vecam un vientuļam cilvēkam nepieciešams sarunu biedrs, bet kādai ģimenei noderētu tava vecā, labā mugursoma? Palīdzi! Un, ja nekas labāks nenāk prātā, aiznes savas vēl derīgās, bet pašam nevajadzīgās mantas uz Otro elpu!

Arī festivāla dienā ieejas biļeti varēs iegūt turpat uz vietas ziedojot vai veicot nelielu draudzības uzdevumu.

www.draudzigs.lv

Projektu finansiāli atbalsta programma «Jaunatne darbībā», Rīgas domes Labklājības departaments, Amserv.

www.draudzigs.lv

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu