Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jarāns piedalīsies «Ekstrasensu cīņās». Pirmizrāde

FOTO: publicitātes

7. martā plkst. 18:30 Daugavpils teātra Lielajā zālē notiks Ivara Lūša režisētās komēdijas latviešu valodā «Ekstrasensa cīņa» pirmizrāde.

«Ekstrasensa cīņa» ir smieklīga izrāde par jūsu kaimiņiem, kas top kā latviskā versija februārī iestudētajai I.Lūša izrādei krievu valodā «Melu detektors», kas uzvesta pēc mūsdienu krievu dramaturga Vasilija Sigareva darba ar tādu pašu nosaukumu.

Vienu no galvenajām lomām izrādē spēlēs Jānis Jarāns, kuram šī būs jau otrā parādīšanās uz Daugavpils teātra skatuves šajā sezonā. Pirms tam mākslinieks atveidojis arī vienu no galvenajām lomām izrādē «Vosorys saulgrīžu burvesteibys».

Iestudējums ir par vienkāršu ģimeni, par laulāto pāri, kurš ir pelēkās ikdienas, vispārējās neapmierinātības un sadzīves nogurdināts. Viņš slēpjas aiz avīžu atvērumiem un domā par iedzeršanu. Viņa mūždien uzvilkusies un ar kaut ko neapmierināta. Liekas, ka šajā ģimenē nekas vairs nevar mainīties, bet...

Pēc kārtīgas iedzeršanas vīrs noslēpj naudu un gribēdams vairs nespēj atcerēties, kur to ir nolicis,

līdz sieva, emociju vadīta, nolemj lūgt hipnotizētāja palīdzību, bet kurš to būtu domājis, ka šis brīnumu seanss atklās daudzus citus negaidītus jaunumus un pārsteigumus.

Galvenajās lomās Jānis Jarāns, Ritvars Gailums un Kristīne Veinšteina; scenogrāfs Egils Viļumovs, kostīmu māksliniece Jūlija Ļaha, mūzikas autors Silvestrs Zemgals.

Tuvākās izrādes

«Ekstrasensa cīņa» – 7. marts plkst. 18:30; 5. aprīlis plkst. 18:30

«Melu detektors» – 23. marts plkst. 18:30; 21. aprīlis plkst. 17:00

Uz augšu
Back