"Lauku sētā" balsu samērs ir izlīdzinājies – četri pret četri!

TVNET
"Lauku sētā" balsu samērs ir izlīdzinājies – četri pret četri!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AFP / Scanpix

"Lauku sētas" trušiem ir nepieciešamas jaunas mājas, tādēļ par komandu pirmo uzdevumu kļuva trušu būru sagatavošana. Par darba vadītājiem tika izraudzīti Normunds un mazā Sanita. 

Mazajai Sanita pat īsti nebija skaidrs, kā būdām ir jāizskatās, atzīstot, ka jūtas patiesi draņķīgi, jo dāmu komandai izdosies šķības un greizas būdas, arī Līga ir vienisprātis - Sanitai nebija nekādas nojausmas, no kura gala ķerties darbam klāt. Kad projekti tika uzzīmēti, darbu vadītāji ar palīgiem devās uz lielo šķūni izvēlēties visus nepieciešamos materiālus. Pēc tā, kā meiteņu darba vadītāja izvēlējās materiālu daudzumu, bija skaidrs, ka viņai nav nekādas saprašanas, jo izskatījās, ka tiks būvēta māja. Meiteņu komandā sākās nesaskaņas, uzskatot, ka darbu vadītāja neprot sadalīt darbus.

Arī puišu komandā darbi neritēja uz priekšu tik raiti kā gribētos, jo izrādās - puišiem materiālu pietrūkst. Puišu būvdarbu vadītājs Normunds bija pārrēķinājies un nebija sagādājis materiālus pietiekamā skaitā. Tā nu visi mēģināja būdas sastiķēt no tā, kas ir. Meitenes piedāvāja puišiem vēlreiz doties pēc papildu materiāliem, izvirzot šādu nosacījumu - kādam no puišiem, ko izvēlēsies meitenes, būs jāiet palīgā virtuves darbos un no tiem jāatbrīvo meiteņu komandas dalībniece. Puiši tam nepiekrita, jo saprata meiteņu viltīgo domu gājienu - aizsūtīt virtuves darbos stiprāko no puišiem un pie būvniecības atstāt tos puišus, kuri trušu būri neuzcels.

Puišu komandas darbu vadītājs nespēja izturēt spriedzi, jo iegāzis komandu ar nepareizu materiālu izvēli, tomēr komandai nācās sasparoties, palīgā metoties arī pavāra darbos nozīmētajam Rasmusam. Puiši kopā pārbūvē jau gandrīz pabeigto trušu būri no jauna, bet meiteņu trušu pils tā arī līdz galam nav vēl pabeigta.

Rasmuss ir čakls ne vien “būvdarbos”, bet arī virtuvē. Dalībnieki nebeidz slavēt šīs nedēļas šefpavāru, kurš kopā ar palīgu Zani galdā ceļ klimpas, picas un citus kulināros šedevrus – "Lauku sēta" nu beidzot ir kārtīgi paēdusi. Turklāt Rasmuss tika kronēts arī par nedēļas čaklāko dalībnieku, turpretim uz izbalsošanas sola sēdās mazā Sanita, kas tika iecelta par nedēļas sliņķi. Sanitai blakus sēdās Līga,  abām dāmām bija jāpierāda sevi pupiņu izaicinājumā, Līga ir manāmi lēnāka, tāpēc viņai nākas pamest "Lauku sētu". Balsu samērs ir izlīdzinājies – četri pret četri.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu