Ielīgošanas pasākums “Rūtoj, rūtoj!”

TVNET
Ielīgošanas pasākums “Rūtoj, rūtoj!”
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jau sesto gadu Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A organizē Jāņu ielīgošanas pasākumu, kurā vietējie Purvciema un Teikas iedzīvotāji tiek aicināti kopā ielīgot Jāņus! Pasākums notiks 21. jūnijā no plkst. 18.00, un tajā uzstāsies folkloras kopas “Lāns”, “Banga”, “Berendejka”, “Savieši”, “Budēļi”, deju kolektīvi “Rits”, “Rīdzenieks”, bērnu deju kopa “Kamolītis”. Folkloras kopas apdziedās Jāņu gaidīšanas tradicionālās norises – zālīšu un ziedu vākšanu, sētas un mājas pušķošanu, dažādu dzērienu un ēdienu gatavošanu mielasta galdam un vairākas citas.

Pasākumā kā tradicionālas Jāņu aktivitātes notiks vainagu vīšanas meistarklase no pļavas ziediem, un Jāņu siera siešanas meistarklase. Piedāvāsim piedalīties divos uzdevumos – Jāņu zāļu atpazīšanā un ugunskuru kraušanas aktivitātē.

Pasākumā, kā ierasts, varēs iegādāties labākos lauku labumus no Latvijas tirgotājiem.

Pasākuma pēdējā stundā uz skatuves sagaidīsim grupu “Zaļā galma kapella”, kas ir četri profesionāli, pieredzes bagāti, radoši un atraktīvi mūziķi – Reinis Grīnhofs, Andrejs Pogrebņaks, Marko Ojala un Ainars Ansons. Koncertprogrammā klausītājus priecēs gan ar oriģinālmūzika, gan labi pazīstamas, tautā iemīļotas dziesmas ar unikālām aranžijām.

Pasākuma vadīšana jau otro gadu uzticēta folkloristam un atraktīvajam pasākumu vadītājam Ērikam Zepam.

Ieeja bez maksas.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu