Nikolajs Korobovs Dailes teātra kamerzālē iestudējis mistisku komēdiju

Foto
TVNET
Nikolajs Korobovs Dailes teātra kamerzālē iestudējis mistisku komēdiju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pirmais šīs sezonas jaunums Dailes teātra Kamerzālē ir itāliešu autora Luidži Lunari lugas „Trīs šūpolēs” iestudējums. Šo mistisko komēdiju iestudējis režisors Nikolajs Korobovs, kuram šis ir pirmais darbs Dailes teātrī. Iestudējuma pirmizrāde notikusi 22. septembrī. Aplūko foto! 

Trīs nepazīstami vīrieši ierodas vienā telpā katrs ar savu, ļoti atšķirīgu mērķi. Uzņēmējs, profesors un armijas kapteinis. Nešķiet, ka viņi īpaši izbaudītu cits cita sabiedrību, bet kāds laiks viņiem būs jāpavada kopā. Turklāt sāk notikt savādas lietas un mistiskas sagadīšanās. Tas viss rosina aizdomāties par cilvēka brīvo gribu, izvēles iespējām un dzīves jēgu. Dīvainu apstākļu vadīts, cilvēks nokļūst dīvainā vietā, citu dīvainu cilvēku kompānijā, gaida kādu, kas kavē un kam varbūt nemaz nav jāierodas. Kā saka, arī gudrinieks pārskatās.

Izrādes lomas atveido Kaspars Zāle (Profesors), Artūrs Dīcis (Uzņēmējs), Dainis Gaidelis (Kapteinis) un Lelde Dreimane (Sieviete). Izrādi režisors sagatavojis kopā ar scenogrāfu Kristianu Brekti, kostīmu mākslinieci Lieni Rolšteinu, horeogrāfi Egiju Abaroviču un gaismu mākslinieku Daini Sumišķi. Lugu tulkojusi Līvija Dūmiņa.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu