Paula Freimane atklāj detaļas par šķiršanos no mīļotā vīrieša

Šonedēļ tapa zināms, ka izjukušas pašmāju simpātiskākā fitnesa pāra - Paulas Freimanes un Pētera Rumpja - attiecības. Paula izdevumam "Vakara Ziņas" atklāj šķiršanās iemeslus. 

Kā atklāj Paula, attiecību pārtraukšana bijis abpusējs lēmums.

Viņa skaidro: "Iespējams, ka mūsu starpā pazuda jūtas. Kopdzīve vairāk bija izdevusies nevis kā vīrietim ar sievieti, bet drīzāk kā draugiem. Tāpēc mēs izlēmām katrs iet savu ceļu."

Pēc Paulas vārdiem, šķiršanās esot bijusi ļoti mierīga un lēna, tomēr Paula nolēmusi ar Pēteri pārtraukt kontaktēšanos pilnībā, jo viņš neilgi pēc šķiršanās jau dalījies ar kadriem, kur redzams kopā ar jauno sirdsāķīti vārdā Elīna. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The measure of success is happiness and peace of mind 😌💋

A post shared by ONLINE COACHING 🌎 (@peterisrumpis) on

"Man ir pārsteiguma moments, ka otra puse tik ātri "Instagram" profilā publicējis attēlu ar savu jauno draudzeni. Tādējādi par draudzību īsti runas vairs nevar būt. Man un manai ģimenei šāda attieksme un rīcība ir pārsteigums," neizpratnē ir seksīgā fitnesa trenere.

Tiesa, Paula neļaujas skumjām un pēc šķiršanās piedzīvojusi enerģijas pieplūdumu - uzsākusi darbu trešajā sporta zālē, kā arī gatavojas drīzumā izdot pavārgrāmatu. 

Atgādinām, ka Paula un Pēteris uzsāka attiecības 2017. gada vasarā.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on

Uz augšu