Skulme beidzot atbild satrauktajiem faniem par viņas gulēšanu ar kosmētiku

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Pirmdienas, 2. decembra, vakarā skandalozā mūziķa Andra Kiviča mīļotā sieviete Liene Skulme sociālajos tīklos atbildējusi uz vairāku sekotāju jautājumiem par viņas izskatu un skaistumkopšanas paradumiem. Viens no jautājumiem patiešām raisījis fanu sašutumu.

Kivičs un Skulme ik pa laikam mēdz dalīties ar kadriem no gultas, kuros parāda, kā abi ir tikko pamodušies vai dodas gulēt. Tajos nevar nepamanīt arī to, ka Skulme allaž ir redzam ar grimu uz sejas. Šāds skats regulāri pie pārīša kopīgajām fotogrāfijām raisa jautājumu vētru. 

"Kā amerikāņu filmās - sievietes guļ ar meikapu...", "Liene ar kosmētiku iet gulēt?", "Lienīte, ar grimu?", "Kāpēc Liene guļ uzkrāsojusies?", "Liene pat guļ uzkrāsojusies?" - ir daži no komentāriem, kas lasāmi pie pāra gultas kadriem. 

Liene vietnē "Instagram" atbildējusi uz dažādiem cilvēku jautājumiem par viņas izskatu un skaistumkopšanu. Viens no tiem bija arī biežais jautājums par grimu: "Sveika. Vai gulēt ejot tīri nost kosmētiku?" 

Nu Skulme atzina, ka patiešām mēdz aizmigt arī ar kosmētikas kārtu uz sejas: "Cenšos, bet ne vienmēr izdodas. Es gan tik kategoriska neesmu. Sekoju savām sajūtām un attiecīgi rīkojos. Ja nesanāk noņemt kosmētiku nespēka dēļ, pārāk nepārdzīvoju." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Liene Skulme ? (@lieneskulme) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu