Uz lielajiem ekrāniem filma komiksu faniem

TVNET
Uz lielajiem ekrāniem filma komiksu faniem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Margo Robija
Margo Robija Foto: kadrs no filmas

No 7. februāra uz lielajiem ekrāniem Latvijā atgriežas DC supervaroņi filmā “Plēsīgie putni (un kādas Arles Kīnas brīnumpasakainā emancipācija)” (“Birds of pray”). Līdz ar filmu tiek izdots arī filmas skaņu celiņš ar iespaidīgu sieviešu kārtas izpildītāju sastāvu.

Vai esat dzirdējuši stāstu par policisti, dziedātājputnu, psihopāti un mafijas princesi? “Plēsīgie putni (un kādas Arles Kīnas brīnumpasakainā emancipācija)” ir stāsts, ko vislabāk var izstāstīt pati Arle. Kad Gotemas zemiskākā narcistiskā ļaundara Romana Sionisa un viņa padevīgā rokaspuiša Zasa nežēlastībā krīt meitene vārdā Kasa, visa pilsēta tiek apgriezta otrādi, lai viņu atrastu. Arles, Mednieces, Melnā Kanārijputniņa un Renē Montojas ceļi krustojas, un nesaderīgajai  četrotnei neatliek nekas cits kā apvienoties, lai uzveiktu Romanu.

Galvenās lomas atveidotāja Margo Robija gan nebaidās atklāti runāt par to, cik ļoti ērti viņa iejūtas Arles mežonīgajā pasaulē.

“Kad sāku gatavoties filmēšanai, uzreiz sapratu, ka ar tēlu varu paveikt daudz vairāk nekā tas ticis darīts līdz šim. Šī filma ir mana iespēja parādīt Arles dumpiniecisko garu visā tā krāšņumā,”

tā aktrise. Viņa arī norāda, ka vēlētos attēlot Arles Kīnas lomu nākotnē, tā nejauši radot baumas par iespējamu filmas turpinājumu. Filmas režisore Ketija Jana gan atturīgi uzsver, ka viss atkarīgs no skatītāju atsauksmēm. 

Foto: Viesi ierodas uz filmas "Plēsīgie putni" pirmizrādi.

Līdz ar filmas nonākšanu uz ekrāniem tiek izdots filmas skaņu celiņš, kas no šodienas ir pieejams visos straumēšanas servisos.

“Mūzikai bija ļoti būtiska nozīme šajā filmā, līdz ar to mums bija cītīgi jāstrādā pie pareizās izvēles no šī brīža sieviešu izpildītājām, un, manuprāt mums tas izdevās,” stāsta Robija, kura filmā izpildīja ne tikai galveno lomu, bet uzņēmās arī producentes pienākumus.

“Plēsīgie putni (un kādas Arles Kīnas brīnumpasakainā emancipācija)” ir astotā filma “DC Extended Universe” filmu sērijā, un tās režisore ir Ketija Jana, bet galvenajās lomās: Margo Robija (“Es, Tonija”), Mērija Elizabete Vinsteda (“Kloverfīlda iela 10”, seriāls “Fargo”), Džernī Smoleta-Bella (HBO seriāls “Īstās asinis”), Rozija Peresa (“Bezbailīgais”, “Pirmklasīgās 2”), Kriss Mesina (“Argo”, seriāls “Asi priekšmeti”), Jūens Makgregors (“Doktors Miegs” (uz ekrāniem drīzumā), “Vilcienvakte”), kā arī debitante Ella Džeja Basko.

Piedzīvojumu filmas reklāmas rullītis. 

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu