Mūrniecei tomēr nākas atlaist darbiniekus: "Neatceros tik lielu izmisuma sajūtu"

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Jau vēstījām, ka VID atteicis Lindas Mūrnieces vadītajam uzņēmumam "Hotel Roma" izmaksāt dīkstāves pabalstu. Nu pēc ieraksta vietnē "Facebook" spriežams, ka Mūrniece atlaidusi savus darbiniekus. 

"Mēs kopā esam varējuši daudz. Mēs esam kopā uzveikuši visu, un šķita, ka tā vienmēr būs, jo mūsos ir spēks. Mēs zinājām, ka varam paļauties viens uz otru, un es zināju, ka man ir mana otrā ģimene. Kolektīvs, kādu jebkurš vadītājs var vēlēties. Uzticams, godīgs, profesionāls, saliedēts kolektīvs.

Mēs kopā strādājām, mēs kopā priecājāmies, mēs kopā cīnījāmies. Un - jā - turējāmies līdz pēdējam. Kamēr laikam es padevos...

Nav vārdu aprakstīt manu šodienas sajūtu, kad saprotu, ka viens posms mums kopā ir beidzies un jūs pa vienam aizejat... neatceros tik lielu skumju un izmisuma sajūtu... Bet mums ir bijušas skaistas un piepildītas dienas, kuras palīdzēs tikt pāri šim laikam. Un ticu - ka mēs atkal darīsim lielas lietas kopā... Es ļoti lepojos ar katru no jums un no visas sirds mīlu," vietnē "Facebook" vēsta Mūrniece, atzīmējot visus savus darbiniekus pie emocionālā ieraksta.

Atgādinām, ka VID atteica izmaksāt dīkstāves pabalstu Mūrnieces vadītā uzņēmuma darbiniekiem, tāpēc ka martā viesnīcai bija izveidojies nodokļu parāds 32 tūkstošu eiro apmērā. "Mēs to plānojām nomaksāt, par ko VID iesniedzām pieteikumu jau februārī, pirms visa šī... Pēc šī VID mūs pieskaitīja negodprātīgajiem? Nevis izvērtēja daudzu gadu vēsturi?" - vēstīja Mūrniece.

Mūrnieces vadītajā uzņēmumā darbojās 55 cilvēki. 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu