Sākas mūzikas festivāls "Ārpus laika"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Raimonds Macats
Raimonds Macats Foto: publicitātes

No 4. līdz 23. jūlijam mākslinieciskā viesu nama "Ārpus laika" parkā notiks festivāla "Ārpus laika" vasaras koncerti, kurus atklās Raimonds Pauls un džeza vokālā grupa "Framest". Četros koncertos klausītāji tiksies arī ar Daumantu Kalniņu, Raimondu Ozolu, Raimondu Macatu, Mārci Auziņu un Matīsa Čudara trio.

Visu jūliju reizi nedēļā klausītājiem būs iespēja baudīt četrus muzikāli atšķirīgus brīvdabas koncertus Mākslinieciska viesu nama "Ārpus laika" parkā. Festivāla vasaras koncertus atklās Raimonds Pauls un džeza vokālā grupa "Framest" ar Maestro sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados komponēto mūziku.

Dažādos laikos un situācijās muzikantiem nerimst vēlme uzstāties un tikties ar saviem klausītājiem," 

par topošo koncertu saka Raimonds Pauls.

Arī šoreiz, kad publika parkā, kurā vietas ir gana, sēdēs ar drošo 2 metru distanci cits no cita, visos koncertos tiks piedāvātas reti vai teju neskanējušas programmas.

4. jūlijā plkst.15 ir izsludināts papildkoncerts Raimonda Paula un vokālās grupas “Framest” programmai “Populārākās 60. un 70. gadu melodijas, kur Maestro mūziku aranžējis vokālās grupas “Framest” mākslinieciskais vadītājs Jānis Ķirsis. Uz izpārdoto koncertu plkst. 19.00 ir derīgas tikai pārceltā 13. jūnija koncerta biļetes.

12. jūlijā plkst.17 festivālā ar koncertprogrammu "Dziesmas no pagājušā gadsimta Amerikas" viesosies dziedātājs Daumants Kalniņš un pianists Kristaps Vanadziņš. 

"Dažreiz mazāk ir vairāk. Mazāk instrumentu, vairāk brīvības, smalkuma, dinamikas un stāsta,"

 tā gaidāmo koncertu ieskicē Daumants Kalniņš.

Daumants Kalniņš
Daumants Kalniņš Foto: Valters Pelns

16. jūlijā plkst.19 festivāls aicina uz Raimonda Ozola, Raimonda Macata un Mārča Auziņa koncertprogrammu  “Klasika mūsdienu aranžējumos”. Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertmeistars vijolnieks Raimonds Ozols teic, ka viņa koncertdarbības mērķis ir atskaņot skaņdarbus, kas klausītājiem sniedz emocionālu baudu un atgādina, ka pasaules lielākā vērtība ir prieks, mīlestība un patiesums..

23. jūlijā plkst.19 festivāla vasaras koncertus noslēgs Matīsa Čudara trio (Matīss Čudars. Ivars Arutjunjans, Edvīns Ozols) ar programmu “Improvizācijas ar brīvības enerģiju un meditatīvu klausīšanos”. Matīsa Čudara trio spēlē instrumentālu ģitārbungbasģitārmūziku, kuras komponists ir grupas ģitārists Matīss Čudars. Viņu interesē starpžanrisms jeb mūzika starp žanriem. Trio krāsu paletē ietilpst džeza un brīvās avangarda improvizācijas, roka un bluegrass, kā arī tautiskās un klasiskās mūzikas izteiksmes līdzekļi. Viņu mūzikā lielu lomu spēlē kolektīvā improvizācija, tāpēc katrs koncerts ir unikāls, piesātināts ar radošo dzirksti, brīvības enerģiju un meditatīvu klausīšanos.

Matīss Čudars
Matīss Čudars Foto: Artūrs Krūmiņš/TVNET

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu paradīzes» tīklā un www.bezrindas.lv

Par "Ārpus laika"

Mākslinieciskais viesu nams kupolmājā “Ārpus laika” ir 4 hektāri mierpilnu sajūtu vieta mežā – 28 kilometrus no Rīgas centra, Salaspils pagastā. To veido unikāla liekto koka konstrukciju ēka ar terasi un parks ar dīķiem. Savu darbību viesu nams sāka 2018. gada rudenī.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu