Latvijā pazīstama dziedātāja atklāj, ka attiecībās piedzīvo fizisku vardarbību

Sejas.lv
Latvijā pazīstama dziedātāja atklāj, ka attiecībās piedzīvo fizisku vardarbību
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 32

Latvijā dzīvojošā ukraiņu izcelsmes dziedātāja Jekaterina Elizabete Tindemarka jeb Katy Tindemark sociālajos tīklos dalījusies ar video, kuros atklāti runā par savām vardarbīgajām attiecībām.

Tindemarka vietnē "Tik Tok" publiskojusi video, kuros atklāj, ka pirms sešiem gadiem izšķīrusies no vīra, jo iemīlējusies citā cilvēkā. Tomēr jaunais draugs viņu sācis krāpt jau pirmajos mēnešos.

"Visus šos sešus gadus es cenšos aizbēgt, jo ir ļoti daudz drāmu. Es joprojām viņu mīlu, jo viņam ir ļoti, ļoti daudz labu īpašību, kas nav nevienā cilvēkā, ko esmu satikusi savā dzīvē.

Bet dažreiz viņš iedzer un ir ļoti agresīvs,"

stāsta dziedātāja.

@katy_tindemark_official

Es nemāku ienīst draugu, kuru mīlu, bet viņu vajadzētu jau sen ienīst. Klusēt arī jau nevaru.

♬ Hurt - Parov Stelar

Kādā citā video Tindemarka piebilda, ka "sieviete var piedot, bet sāpes paliek".

"Tuvība ar viņu man ne vienmēr ir viegla. Es ne vienmēr ar viņu varu būt fizioloģiski gatava tuvībai. Un vakar es tādā pašā balsī centos viņam paskaidrot, ka man sāp... Man sāp fiziski.... Es nevaru ar to [seksu] nodarboties vienkārši. Bet viņš uzreiz kļuva agresīvs, un es neko nevarēju izdarīt," video klāstīja jaunā sieviete.

Tindemarka gan uzsvēra, ka neplāno rakstīt iesniegumu policijai, jo ir "pret, ka kāds iejaucas privātajā dzīvē". 

"Šis cilvēks ir mans labs draugs, un viņam ir tik daudz īpašību, kuru nav nevienā citā cilvēkā, un es viņu mīlu," raudot stāstīja dziedātāja, piebilstot, ka viņas asaras neesot teātris.

"Es ļoti ceru, ka viņš sapratīs, jo viņš ir vienīgais un es viņu mīlu. Jo, atbraucot uz Latviju, 99% no sava laika es pavadīju tieši ar viņu. Pagaidām es nejūtos labi. Man ļoti sāp roka un galva," norāda Tindemarka, publiski parādot zilumus uz rokas un sejas.

Tindemarka apgalvo, ka par vīrieša vardarbību ir runājusi ar viņa tuvākajiem cilvēkiem, tādēļ cer, ka kauna dēļ viņš vairs nepacels roku. 

"Viņš saprot, ka ir izdarījis slikti, un es uzskatu, ka ir pareizi, ka neuzrakstīju iesniegumu policijai. Jūs varat mani nosodīt, bet tagad sapratu, ka nav nekas svarīgāks kā atbildība pret sabiedrību, nevis pret policiju. Es ceru, ka jūs mani saprotat. Viņam tagad ir kauns, ka daudzi cilvēki zina, kas notika. Un nākamreiz, pirms darīs kaut ko tādu, viņš padomās," atklāta ir dziedātāja.

@katy_tindemark_official

1. daļa. video lieku uz laiku, pēc tam izdzēsīšu, jo vajag tiekties pēc pozitīva, un šajā video tā nav.

♬ No Time to Die - Paul Hankinson Covers
@katy_tindemark_official

2. daļa. video lieku uz laiku, pēc tam izdzēsīšu, jo vajag tiekties pēc pozitīva, un šajā video tā nav.

♬ No Time to Die - Paul Hankinson Covers
@katy_tindemark_official

3. daļa. video lieku uz laiku, pēc tam izdzēsīšu, jo vajag tiekties pēc pozitīva, un šajā video tā nav.

♬ No Time to Die - Paul Hankinson Covers
@katy_tindemark_official

Reply to @rinarina7777 ✌ UN, JĀ, PAR RANDIŅU IEPRIEKŠĒJĀ VIDEO ES JOKOJU, TAK NAV VISAM JABŪT NOPIETNAM? TOMĒR ESAM TIK TOKĀ ?

♬ No Time to Die - Paul Hankinson Covers

Ja esi vardarbīgās attiecībās, meklē diennakts palīdzību centrā ''Skalbes'' (tālr. 67222922),  centrā ''Marta''  (67378539) , ''Dardedze'' (29556680) vai vērsies Valsts policijā! 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu