Vai rituāli palīdzēja? Uģis Kuģis ar sievu noskaidro grūtniecības testa rezultātu

FOTO: Ekrānuzņēmums

Krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis ar sievu Lindu visas Latvijas priekšā rādījuši mazuļa ieņemšanas rituālu, un nu pienācis laiks pārbaudīt, vai tie palīdzējuši un bērniņš pieteicies.

360TV realitātes seriālā "Ģimene burkā" Uģis sievai uz paplātes pasniedza grūtniecības testu, neslēpjot, ka ir satraukts par tā rezultātu. "Es esmu ļoti satraukts. Sieva, liekas,  nemaz nesatraucas. Cik neinteresanti. Es, man liekas, pa dzīvi esmu tāds satrauktāks un emocionālāks," saka Uģis, kamēr Linda norāda, ka, viņasprāt, vienam ģimenē ir jābūt tam, kas ir savāktāks un mazāk izrāda emocijas.

Abi bija cerējuši, ka ar Rīgas mēra Mārtiņa Staķa, draugu, ģimenes un vecāko krišnaītu svētību un citiem veiktajiem rituāliem būs nodrošinājuši veiksmīgu ieņemšanu, taču - nekā. "Svētība mums jau ir dota. Tas, ka ar pirmo reizi nesanāca, tas jau nenozīmē, ka tā svētība ir brāķis. Kad tas bērns atnāks, to jau mēs nezinām. Varbūt tā vēl nav nobriedusi, jo mēs vēl neesam gatavi. Nesanāca, nesanāca, bet protams, ka tas nav forši.

Es tomēr cerēju, ka būs.

7

Pārāk gatavojāmies," tā Uģis. Pāris lēš, ka, iespējams, varētu palīdzēt govs svētības saņemšana, kā arī govs mēslu izmantošana "attīrīšanai".

"Man nav tā, ka laulības dzīvē vislielākais prieks ir gultas prieki. Mūsu ģimenē tas nav lielākais prieks. Nē, nu protams, ka mīļums ir forša lieta, bet mēs to mīļumu kaut kā citādāk izpaužam, nav tik ļoti daudz tās ņemšanās. Man tas patīk kā vīrietim, bet kā dvēselei - cik tad var ņemties? Ir jau izņēmies," stāsta Uģis, piebilstot, ka ir gatavs otrajam mēģinājumam, jo "patronas jau ir uzlādētas".

Uz augšu
Back