Evelīna Pārkere uzskata, ka ietekmelei Maijai Armaņevai pienācis laiks doties pensijā

Sejas.lv
Evelīna Pārkere uzskata, ka ietekmelei Maijai Armaņevai pienācis laiks doties pensijā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7
Foto: LETA/TVNET kolāža

Pašmāju jūtūbere, influencere un uzņēmēja Evelīna Pārkere, viesojoties Jāņa Krīvēna (Krivenchy) veidotajā raidījumā "Pāļa bazars", atklāja savu viedokli par pašmāju influenceru vidi. 

Pārkere izteicās par Latvijas Blogeru un influenceru asociācijas vadītāju Maiju Armaņevu, kuras vārds izskanējis saistībā ar vairākiem skandāliem un nu arī nostāju pret Covid-19 ierobežojumiem. Pārkere viņu salīdzināja ar pašmāju influenceri un uzņēmēju Elīnu Didrihsoni.

"Viņas abas ir tādas diezgan heitotas influenceres Latvijā. Atšķirība Elīnai un Maijai ir tas, ka Elīnai ir bizness. Viņai ir milzīga auditorija, viņai patiešām ir veiksmes stāsts. Maijai es neesmu dzirdējusi, ka viņai būtu kaut kas veiksmīgs.

Viss, ko es dzirdu par Maiju, ir nekas labs, tikai slikts.

[..] Man liekas, ka tādā situācijā vajag bišķiņ paklusēt, neko nedarīt, nerādīties kādu laiku un padomāt, ko es varu izdarīt tādu, lai cilvēkiem es sāktu patikt vai vismaz būtu mana auditorija, kas respektētu mani par to, ko es daru, nevis tikai - visi mani ienīst.

Tas, manuprāt, ir tas laiks, kad vajag iet uz pensiju," sacīja Evelīna.

Runājot par šī gada maijā plašu rezonansi izraisījušo Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) influenceru sodīšanu, Pārkere nesaprot, kāpēc influenceres Katrīne Sauliete un Adriana Miglāne cīnījušās ar likumu. Arī Pārkere bija no PTAC saņēmusi aizrādījumu par reklāmas likuma pārkāpumiem, taču to ātri izlabojusi un izvairījusies no soda.

Pēcāk Evelīna pati izveidojusi ciešus kontaktus ar PTAC un vienojusies, ka, līdzko centrs pamanīs kādu likumpārkāpumu Pārkeres saturā, tā pirms naudas soda piemērošanas uzreiz došot ziņu, lai influencere var labot savas kļūdas. 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu