Magone slavas dēļ piedzīvojusi nepatīkamu incidentu Liepājā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 6
Magone Liedeskalna.
Magone Liedeskalna. Foto: Ekrānuzņēmums

Par vispārzināmo faktu, ka slavai un atpazīstamībai ir arī ēnas puse, uz savas ādas ir pārliecinājušās “Slavenības bez filtra” zvaigznes Olga Kambala un Magone Šutoviene.

No "heiteru" negatīvajiem komentāriem un pat vajāšanas kopš iesaistīšanās šovā dabūjusi ciest gan Rīgas dāma Olga, gan lauku sieva Magone. Olga negācijas saņēmusi kopš dienas, kad apprecējās ar bijušo basketbolistu Kasparu Kambalu, savukārt Magonei bijusi īpaši nepatīkama situācija Liepājā, kad bariņš pusaudžu sākuši viņu apsaukāt uz aizskart ne vairs internetā, bet dzīvē. "Man bezmaz vai spļāva sejā!"

“Ko es daru cilvēkiem? Būtībā sēžu sava ģerevņā, daru, ko es varu, nevienu neaiztieku. Es nelienu ne politikā, ne sportā, bet tik un tā saņemu komentārus – ārprātīgā, vāciet to ģīmi prom no ekrāniem!” rūgti saka Magone.

Abas šova zvaigznes atzīst, ka šāda cilvēku reakcija viņām bijusi šokējoša, un universālas receptes, kā tikt ar to galā, pagaidām nav.

Atklātā sarunā tiek apspriestas iespējamās versijas. Tā piemēram, Olga atzīstas, ka reiz šoka stāvoklī apēdusi vairākus kruasānus pēc kārtas, bet Magone prāto, vai nervu nomierināšanai nevajadzētu sākt smēķēt, ko līdz šim nekad nav darījusi. Magone vēl piebilst, ka viņa jau nu gan to komentētāju vietā neriskētu aizskart tādu sievieti kā Olga Kambala, kurai pie sāniem vīrietis kurš varētu “ar vienu knipi nokniebt”.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 6

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu