Intars Busulis atbild uz Baibas Sipenieces-Gavares pausto nosodījumu: Jāpārtrauc šī strīdēšanās

FOTO: Zane Bitere/LETA

Baiba Sipeniece-Gavare, 26. februārī devās uz protesta akciju pie Krievijas vēstniecības, kur viņa asi nosodīja tos māksliniekus, kuri koncertējuši Krievijā. TV dīva īpaši izcēla grupu "Prāta vētra" un mūziķi Intaru Busuli. Drīz pēc tam, kad Renārs Kaupers pauda "Prāta vētras" nostāju arī Intars Busulis publicēja komentāru par situāciju.

Vietnē "Instagram" Intars Busulis dalījies ar video, kurā pauž domas par notiekošo: "Šodien debesis virs Latvijas bija mierīgas, tikmēr Ukrainā notiek karš. Cilvēki gandrīz visos reģionos cieš no Vladimira Putina asiņainā režīma. Bet tepat Latvijā ir cilvēki, kuri meklē vainīgos. Pēc Baibas Sipenieces-Gavares ,lūdzu, piedod Baibiņ, vārdiem izskatās, ka tie ir atrasti - "Prāta vētras" un Intara Busuļa veidolā."

Intars uzskata, ka šobrīd ir nepieciešamas būt vienotiem: "Es ceru, ka veselais saprāts uzvarēs un mēs atradīsim atbildes uz mums nesaprotamiem jautājumiem.

Mēs esam apjukuši. Mēs nezinām kā rīkoties, kas ar mums notiks, bet mums vēl vairāk šajos laikos jāturas kopā – plecu pie pleca."

Busulis noslēdz video ar aicinājumu pārtraukt strīdus: "Ir jāsocializējas, ir jācenšas izprast šo visu. Man šķiet, ka jāpārtrauc šī strīdēšanas un tiešām roku rokā, plecu pie pleca, jācenšas kaut kā palīdzēt Ukrainai šajā briesmīgajā karā. Nē karam! Brīvību Ukrainai!"

Uz augšu
Back