Sipeniece dalās jaunās pārdomās: Puiši, es pat pieļauju domu, ka jūs slikti jūtaties. Es negribu ar jums naidoties

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 38
Baiba Sipeniece-Gavare
Baiba Sipeniece-Gavare Foto: Zilgma Kukle/LETA

TV personība un radio balss Baiba Sipeniece-Gavare sociālajā vietnē "Tik Tok" svētdien, 27. februārī, publicēja video, kur dalījās ar jaunām pārdomām un komentēja savu teikto pie Krievijas vēstniecības par Latvijas šovbiznesa pārstāvjiem, kuri uzstājas Krievijā.

Publiskotajā video Sipeniece-Gavare sacīja, ka aizvadījusi kārtējo slikti gulēto nakti, jo skatījās ziņas, un viņu pārņem bezspēcīga sajūta, saprotot, ka nav iespējams palīdzēt. "Jā, es varu protestēt pie Krievijas vēstniecības - es to darīšu vēl. Jā, es varu ziedot - es to darīju un darīšu vēl. Jā, es varu dot pajumti ukraiņu bēgļiem, un es to darīšu. Es esmu sakārtojusi X stundai somu, bet es nekad to negribēšu vērt vaļā," video saka Sipeniece-Gavare. 

Viņa turpina: "Ar Putinu viss ir skaidrs - viņš ir nelietis, viņam apkārt ir neliešu banda. Bet viņi jūtas ļoti labi, viņi domā, ka viņi ir adekvāti, normāli cilvēki. Vismaz viņi tā uzvedas. Zināt, kāpēc? Tāpēc, ka 2014. gadā Krievija okupēja Krimu, mūsu valsts pauda stingru, stingru nostāju - tā nosodīja šo rīcību.

Daži nolēma to ignorēt, jo mūziku taču nevajagot jaukt kopā ar politiku. Un tā krievi turpināja mums ņirgt sejā.

Viņi demonstrēja visai pasaulei, ka par lielu naudu var nopirkt visu, un viņi to arī darīja. Mūsu mākslinieki brauca un apkalpoja ballītēs šo noziedznieku baru. Tādējādi šī banda sajutās kā normāli, cienījami, adekvāti cilvēki, jo viņus apkalpo pat labākie mākslinieki no Eiropas valstīm."

Viņa uzsver: "To, protams, var darīt, bet visam ir sekas. Visam ir cēloņi. Puiši [domājot  "Prāta vētru" un Intaru Busuli - red.], es jūs ļoti labi saprotu, es pat pieļauju domu, ka jūs slikti jūtaties.

Es negribu ar jums naidoties, es vienkārši negribu, ka manu likteni nosaka neadekvāti cilvēki ar milzīgām iespējām iznīcināt pasauli,

jo ilgu laiku viņiem ir sajūta, ka viņi ir normāli, cienījami cilvēki!"

Video nobeigumā Sipeniece-Gavare novēl visiem mieru un to, lai nekad nebūtu jāver soma, kas ir sakārtota X stundai. 

@baibasipeniecegavare

♬ original sound - baibasipeniecegavare
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 38

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu