Sedokova cīnās ar nelāgu slimību, kuras ārstēšana ASV izmaksā neiedomājami lielu summu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Ukraiņu dziedātāja Anna Sedokova jau ilgstoši cīnās ar tūsku, kas pārņem teju visu viņas ķermeni un arī iekšējos orgānus. Nu māksliniece atklāj, ka ASV zāles pret šo slimību maksā iespaidīgu naudas summu. 

Sedokova kopā ar dēlu Hektoru un meitu Alīnu šobrīd atrodas Maiami. Stresa dēļ slavenībai saasinājusies hroniskā nātrene, ar ko viņa slimo jau daudzus gadus. Katru dienu zvaigzne ir spiesta lietot daudz zāļu, lai slimība pierimtu. 

Šīs tūskas gadījumā notiek audu asinsvadu alerģiska reakcija uz kādu kairinātāju.

"Es nolēmu vairs nelietot spēcīgus medikamentus. Tas tamdēļ, ka tie palēnām mani nogalināja un pazemināja imunitāti. Nolēmu slimību pieveikt pati. To sauc par Kvinkes tūsku. Kad iekšējie orgāni uztūkst un paliek grūti elpot. Tādos gadījumos steidzami ir nepieciešama injekcija. Bez ierunām ir jākonsultējas pie ārsta," pirms kāda laika Sedokova skaidroja saviem "Instagram" sekotājiem. 

Nesen vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos dziedātāja parādīja, kā mainījies viņas izskats. Sedokovai bija pietūkušas lūpas, daļa sejas bija uzpampusi, uz ķermeņa bija sarkani plankumi.

Nu māksliniece atklāj, ka ASV nepieciešamās zāles maksā krietni vairāk nekā citviet. Viņai jāpasūta ļoti dārgas zāles, kuru viena injekcijas deva maksā 1200 ASV dolāru (1100 eiro). 

Foto: Instagram/annasedokova
Foto: Instagram/annasedokova
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu