Asarām acīs un Latvijas karogiem rokās: "Citu zēnu" ģimenes sirsnīgi sagaida puišus pēc Eirovīzijas pusfināla

FOTO: Ekrānuzņēmums

Grupa "Citi zēni" pēc neiekļūšanas Eirovīzijas finālā saņēma atbalstītāju mīlestību un laba vēlējumus, taču vissvarīgākais bijis ģimenes atbalsts.

LTV raidījums "Rīta panorāma" 11. maija rītā demonstrēja sirsnīgu videoklipu, kas tika uzņemts pēc pirmā pusfināla rezultātu paziņošanas.

Iznākot no Eirovīzijas dziesmu konkursa norises vietas, grupas "Citi zēni" dalībniekus ar Latvijas karogiem un siltiem sveicieniem sagaidīja viņu ģimenes locekļi un tuvākie cilvēki.

"Latvija! Latvija!" kliedza līdzjutēji. 

"Jūs esat paši labākie!" puišiem sacīja viņu ģimenes un uzsvēra, ka Latvijā viņus ļoti, ļoti mīl. "Nemeklējiet sevī neko, jūs izdarījāt visu!" tā atbalstītāji, kuri nespēja valdīt asaras.

"Tas, kas jūs nenogalina, padara jūs stiprākus. Ziniet, cik jūs būsiet stipri pēc šī?" norādīja grupas solista Jāņa Pētersona mamma.

"Jūs esat zelta "Citi zēni"!" 

Pēc rezultātu paziņošanas grupa savā oficiālajā "Twitter" kontā pateicās visiem par atbalstu un atzina, ka izdarīja visu, ko varēja.

Jau ziņots, ka, apkopojot žūrijas un skatītāju vērtējumu, finālam kvalificējās 10 valstis - Šveice, Armēnija, Islande, Lietuva, Portugāle, Norvēģija, Grieķija, Ukraina, Moldova, Nīderlande.

Aiz strīpas kopā ar Latviju palika Albānija, Slovēnija, Bulgārija, Dānija, Austrija un Horvātija.

Atgādinām, ka grupa “Citi zēni” ar dziesmu “Eat Your Salad” 12. februārī tiešraidē kļuva par Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” uzvarētājiem, iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā.

Grupas “Citi zēni” sastāvā ir Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls un saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 12. maijā, fināls – 14. maijā.

Uz augšu
Back