Primadonnas mazdēls: Pugačova un Galkins nepārvāksies uz dzīvi Latvijā

Sejas.lv
Primadonnas mazdēls: Pugačova un Galkins nepārvāksies uz dzīvi Latvijā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova un komiķis Maksims Galkins Izraēlā dzīvo jau vairāk nekā divus mēnešus. Nesen klīda runas, ka pāris pārdod savu Krievijas īpašumu, taču šīs runas atspēkot steidza Pugačovas mazdēls. 

Pēc tam, kad Alla Pugačova un Maksims Galkins kopā ar bērniem devās uz Izraēlu, internetā parādījās vairākas versijas par to, kas notiek ar viņu grezno pili Grjazas ciemā.

Izskanēja versija, ka 30 gadus vecais primadonnas mazdēls Ņikita Presņakovs kopā ar sievu pieskata savrupmāju. Tomēr mantinieks apliecināja, ka tās ir tikai spekulācijas, tāpat kā ziņas par nekustamā īpašuma pārdošanu.

"Nē, es tur nedzīvoju. Alla un Maksims pili nepārdod. Viņi nepārvāksies uz dzīvi Latvijā. Viss, kas rakstīts internetā, nav patiesība. Mans ieteikums jums: neticiet visam, ko rāda apšaubāmos kanālos, kuros izskan nepārbaudīta informācija," komentēja Presņakovs. 

Jau ziņots, ka Galkins 24. februārī, dienā, kad Krievija iebruka Ukrainā, publiski pauda nostāju, ka ir pret karu.

Savukārt 2. martā krievu humorists savā "Instagram" ievietoja video no Arhangeļskas, kur redzami agresīvi noskaņoti viņa talanta cienītāji, kuri pēc viņa paziņojuma pret karu Ukrainā tagad pieprasa atgriezt naudu par viņa koncerta biļetēm.

Pēc notikušā parādījās informācija, ka Galkins ar ģimeni - sievu Allu Pugačovu un abu dvīņiem pametuši Krieviju. Kā vēstīja Krievijas mediji, primadonna kopā ar vīru Maksimu Galkinu un dvīņiem Gariju un Ļizu bija manīti Vnukovas lidostā Maskavā 28. februārī. Kopš tā laika tiek runāts, ka ģimene uzturas Izraēlā.

Pati Pugačova kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā publiskojusi vienu video savā "Instagram" kontā - kāda arhibīskapa runu, kurā viņš paziņo, ka gaiss kļuvis tīrāks, jo Pugačova pametusi Krieviju.

Dziedātāja atbildēja: "Par agru priecājies, Andrjuša. Atvaļinājums, brīvdienas un ārstēšanās neskaitās emigrācija. Atgriezīšos - tiksim skaidrībā. Aiziešu uz baznīcu, palūgšos par tevi, Dieva zaimotāj."

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu